:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C rozproszone chmury

Ewa Flaga dyrektorem ZSP nr 2 w Garwolinie przez kolejne 5 lat

We wtorek 8 sierpnia odbyło się posiedzenie Zarządu Powiatu Garwolińskiego, w którym uczestniczyła Ewa Flaga. Dotychczasowa dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego w Garwolinie została wskazana na początku lipca przez komisję konkursową na stanowisko dyrektora garwolińskiej placówki.

 

Kandydatka przedstawiła Zarządowi Powiatu Garwolińskiego zarys funkcjonowania szkoły pod jej kierownictwem. Znając specyfikę szkoły, jej problemy oraz oczekiwania uczniów i nauczycieli dotychczasowa dyrektor charakteryzowała przed Zarządem swoje plany i koncepcje działania w placówce.

 

Dalsze podnoszenie jakości kształcenia zawodowego, kontynuowanie szerokiej współpracy z pracodawcami, realizowanie projektów unijnych podnoszących atrakcyjność kształconych zawodów i powodowanie dużej konkurencyjności uczniów szkoły na rynku pracy – to główne zadania, o których mówiła Ewa Flaga. – Jako dyrektor mam zamiar dalej kontynuować działania związane z kształtowaniem odpowiedniej atmosfery w szkole, ze szczególnym uwzględnieniem różnych form aktywności uczniów – mówiła. Ponadto dyrektor placówki udzieliła odpowiedzi na szereg pytań członków Zarządu dotyczących bieżącej działalności szkoły i wizji na następne lata.

 

Po przeprowadzonej rozmowie Zarząd Powiatu Garwolińskiego przyjął uchwałę Nr 577/158/2017, mocą której powierzył stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie Ewie Fladze od dnia 1 września 2017 roku do 31 sierpnia 2022 roku.

 

(garwolin-starostwo.pl, oprac. ur) 2017-08-10 11:36:55

Ewa Flaga dyrektorem ZSP nr 2 w Garwolinie przez kolejne 5 lat komentarze opinie

  • noge - niezalogowany 2017-08-12 20:28:58

    kwiat powiatu

  • prawdziwa cnota - niezalogowany 2017-08-11 19:57:54

    [quote name="hmm..."]nie jestem jakąś fanatyczką dbania o wizerunek, ale ta pani zdecydowanie powinna o niego zadbać... jest "pierwszym wśród nauczycieli", a nauczyciele powinni chyba dawać dobry przykład.[/quote]te kumpele i panniochy to mają z czym walczyć? trochę gimnastyki i aerobiku przydałoby się.

  • hmm... - niezalogowany 2017-08-11 13:46:40

    nie jestem jakąś fanatyczką dbania o wizerunek, ale ta pani zdecydowanie powinna o niego zadbać... jest "pierwszym wśród nauczycieli", a nauczyciele powinni chyba dawać dobry przykład.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl