:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  0°C lekkie zachmurzenie

Fabryka Avon w Garwolinie nie została sprzedana!

W związku z informacjami w mediach, na temat transakcji sprzedaży pomiędzy Avon a Spółdzielnią Świt, spółka Avon Operations Polska przedstawia oficjalne oświadczenie w tej sprawie i dementuje informacje o sprzedaży fabryki w Garwolinie.

 

Poniżej publikujemy oświadczenie Avon Operations Polska w sprawie informacji, które poja wiły się w lokalnych i ogólnopolskich mediach, dotyczących transakcji pomiędzy Avon i Spółdzielnią Świt. Dyrektor fabryki w Garwolinie Christof Vollstedt dementuje informacje o sprzedaży garwolińskiej fabryki.

Portal eGarwolin.pl nie publikował informacji o sprzedaży fabryki Avon w Garwolinie. Nazwy redakcji, które opublikowały materiały o takiej treści zostały z tego artykułu usunięte na prośbę Avon Operations Polska.

 

Garwolin, 16.05.2017

Oświadczenie Avon Operations Polska Sp. z o.o.



Szanowni Państwo, w związku z publikacjami na temat sprzedaży zakładu Avon w Garwolinie na rzecz Spółdzielni Świt, informujemy, że opublikowane informacje mogą wprowadzić w błąd i stanowią nadinterpretację faktów.

Fakty są takie, że Avon Operations Polska Sp. z o.o. w dniu 28 kwietnia 2017 roku dokonała sprzedaży na rzecz Spółdzielni Świt nieruchomości położonej przy ul. Targowej w Garwolinie. Nieruchomość ta nie była używana przez Avon od 2011 roku do celów związanych z procesami produkcyjnymi, w związku z ulokowaniem całości naszej działalności produkcyjnej w obecnym zakładzie przy ul. Stacyjnej.

Błędnie zostało zastosowane nazewnictwo związane z transakcją pomiędzy Avon a Spółdzielnią Świt. Prowadzony przez Avon zakład produkcji kosmetyków  stanowi wciąż własność Avon i znajduje się obecnie na ul. Stacyjnej 77 w Garwolinie.

Sprzedaż nieruchomości nie ma żadnego wpływu na funkcjonowanie fabryki Avon w Garwolinie i strukturę naszego zatrudnienia. Wszystkie procesy produkcyjne będą kontynuowane przez Avon jak dotychczas, a plany związane z rozwojem i sprzedażą produktów będą kontynuowane. Sprzedaż nieruchomości na ul. Targowej nie ma również żadnego wpływu na współpracę z naszymi dostawcami i kooperantami, która będzie prowadzona w sposób niezmieniony.

 

Christof Vollstedt

Dyrektor Fabryki AOP

 

Fot. AOP

(ur) 2017-05-17 10:39:10


w związku z publikacjami na temat sprzedaży zakładu Avon w Garwolinie na rzecz Spółdzielni Świt, informujemy, że opublikowane informacje mogą wprowadzić w błąd i stanowią nadinterpretację faktów.

Fabryka Avon w Garwolinie nie została sprzedana! komentarze opinie

  • old worker - niezalogowany 2017-05-18 14:25:09

    [quote name="avon"]a specjalna, dedykowana, i garwolińska strefa ekonomiczna...dla kogo?[/quote]dopóki stoi "Ejwon" to dla nikogo,jakby sie nabawili tu konkurencji (innej firmy produkcyjnej) to ludzie by pospier...:D

  • głosuje na PIS - niezalogowany 2017-05-18 13:17:51

    Ja pracowałam w Avon. zwolniłam się i jestem na zasiłku. Nic nie robię a kasa z gopsu płynie szerokim strumieniem. Poza tym mam 1000+. Nie mam zamiaru wrócić do pracy. Takie warunki tylko za PISu.

  • skarbowy - niezalogowany 2017-05-18 07:51:16

    [quote name="Mateo"]Gdzie ty widziałeś Ukraińców w Avonie, każdy narzeka a tak naprawdę to Avon daje wielu polskim rodziną stabilizację, w porównaniu z innymi firmami. Myślę że wiele firm niedorówna Avonowi nigdy.[/quote]....są tez inne firmy... :zzz

  • Zzz - niezalogowany 2017-05-18 07:45:12

    [quote name="Mateo"]Gdzie ty widziałeś Ukraińców w Avonie, każdy narzeka a tak naprawdę to Avon daje wielu polskim rodziną stabilizację, w porównaniu z innymi firmami. Myślę że wiele firm niedorówna Avonowi nigdy.[/quote]Haha, jaki troll.. umowy śmieciowe, przez agencję. Harówka za minimalną krajową. Faktycznie cudowna firma. No chyba że w biurze robisz to co innego..

  • Mateo - niezalogowany 2017-05-18 07:04:38

    Gdzie ty widziałeś Ukraińców w Avonie, każdy narzeka a tak naprawdę to Avon daje wielu polskim rodziną stabilizację, w porównaniu z innymi firmami. Myślę że wiele firm niedorówna Avonowi nigdy.

  • Mateo - niezalogowany 2017-05-18 07:00:30

    [quote name="%9873"][quote name="pan cogito"]a będą zwolnienia z innych powodów?[/quote]a kogo obchodza jakies zwolnienia tam pracuja juz tylko Ukraincy[/quote]Co ty opowiadasz w tej chwili nie pracują Ukraińcy tylko Polacy którzy mają rodziny na utrzymaniu a Avon daje im stabilizację której w innych firmach brakuje. :P

  • Młody - niezalogowany 2017-05-17 22:35:29

    Fala zwolnień i tak kiedyś powróci tak jak miało to miejsce z 6 lat temu...A co do ukraińców to pracuje tam tylko kilku na LKZ bo agencje pracy ich tam ładnie oszukały w sprawie zarobków i takie tam.Nie dziwcie się że avon ściąga ludzi zza wschodniej granicy skoro nie ma kim obsadzić stanowisk pracy w zmożonym okresie od września do lutego.

  • %9873 - niezalogowany 2017-05-17 20:59:42

    [quote name="pan cogito"]a będą zwolnienia z innych powodów?[/quote]a kogo obchodza jakies zwolnienia tam pracuja juz tylko Ukraincy

  • avon - niezalogowany 2017-05-17 14:38:41

    [quote name="Michałł"]O ile jestem w stanie zrozumieć ogólnopolskie media, które mogą nie orientować się w sytuacji w Garwolinie, o tyle dziwi mnie brak profesjonalizmu w mediach lokalnych. Garwolińskie portale używały przy artykułach informujących o tej transakcji zdjęcia fabryki przy ulicy Stacyjnej, a i sam tekst rozpoczynały od stwierdzenia, że Avon sprzedaje fabrykę w Garwolinie i że w czerwcu pojawi się nowe logo. Dopiero niemal pod koniec artykułów portale wspomniały, że chodzi o sprzedaż "mniejszego zakładu Aerozols & Liquid Unit". Teraz widzę, że interwencja Avon podziałała, w nagłówku jest już "fabrykę na targowej", a w treści również podkreślone jest, że nie pozbywa się fabryki Avon Operations Polska.Zgodzę się, że krzykliwe nagłówki przyciągają uwagę i czytelników, ale Drodzy autorzy, redaktorzy i właściciele portali róbcie to w sposób przemyślany.Informacja o sprzedaży fabryki, w której pracuje wielokrotnie więcej osób niż liczą wszystkie Wasze zespoły razem wzięte, może dość poważną burzę wywołać i niepokój zarówno jej pracowników jak i kontrahentów. Ciekawe czy nie będzie z tego pozwu, jeśli okaże się, że są jakieś straty.[/quote]może... ten... portal... lokalny... to... made in germany 8)

  • avon - niezalogowany 2017-05-17 14:36:06

    a specjalna, dedykowana, i garwolińska strefa ekonomiczna...dla kogo?

  • Egon - niezalogowany 2017-05-17 12:06:24

    Co to za Fryc ten chridtof

  • Michałł - niezalogowany 2017-05-17 11:48:30

    O ile jestem w stanie zrozumieć ogólnopolskie media, które mogą nie orientować się w sytuacji w Garwolinie, o tyle dziwi mnie brak profesjonalizmu w mediach lokalnych. Garwolińskie portale używały przy artykułach informujących o tej transakcji zdjęcia fabryki przy ulicy Stacyjnej, a i sam tekst rozpoczynały od stwierdzenia, że Avon sprzedaje fabrykę w Garwolinie i że w czerwcu pojawi się nowe logo. Dopiero niemal pod koniec artykułów portale wspomniały, że chodzi o sprzedaż "mniejszego zakładu Aerozols & Liquid Unit". Teraz widzę, że interwencja Avon podziałała, w nagłówku jest już "fabrykę na targowej", a w treści również podkreślone jest, że nie pozbywa się fabryki Avon Operations Polska.Zgodzę się, że krzykliwe nagłówki przyciągają uwagę i czytelników, ale Drodzy autorzy, redaktorzy i właściciele portali róbcie to w sposób przemyślany.Informacja o sprzedaży fabryki, w której pracuje wielokrotnie więcej osób niż liczą wszystkie Wasze zespoły razem wzięte, może dość poważną burzę wywołać i niepokój zarówno jej pracowników jak i kontrahentów. Ciekawe czy nie będzie z tego pozwu, jeśli okaże się, że są jakieś straty.

  • pan cogito - niezalogowany 2017-05-17 10:47:17

    a będą zwolnienia z innych powodów?