:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Ferie zimowe z powiatem garwolińskim

Na pierwsze zimowe ferie spędzone w dworku w Miętnem zaprasza dzieci i młodzież Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Wspólnie z uczestnikami udział mogą wziąć ich rodzice i dziadkowie. Czekają atrakcje z historią w tle, podróżami, teatrem, fotografią, muzyką, tańcem, edukacją i sportem.

 

Dużej ilości wolnego czasu w ferie zimowe nie da się sztucznie zapełnić, ale można nie dać się nudzie i ten czas twórczo wykorzystać i spożytkować m.in. na zajęciach organizowanych przez Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem.

– Zaczynamy już w najbliższą niedzielę na sportowo rywalizacją w biegach narciarskich po zabytkowym parku. Spotkanie zakończy integracja przy ognisku. Zachęcamy do udziału całe rodziny – informuje dyrektor PCKiP Beata Pasternak.

Szczegóły atrakcji w kolejnych dniach dostępne będą na fan page"u Powiatowego Centrum Kultury i Promocji w Miętnem oraz stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Garwolinie.

 

Program w galerii poniżej.

 

(Inf. pras. PCKiP, oprac. ur) 2017-02-11 12:03:18

Ferie zimowe z powiatem garwolińskim komentarze opinie

  • Kamila - niezalogowany 2017-02-11 13:20:18

    Papier wszystko przyjmie,

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl