:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Festyn Czas na zdrowie w ZSP nr 2 w Garwolinie

Dziś w garwolińskiej Dwójce po raz kolejny odbył się Festyn „Czas na zdrowie”. Dla uczestników wydarzenia przygotowano liczne atrakcje, które można było znaleźć w specjalnych strefach tematycznych. Jak zawsze było smacznie, zdrowo, aktywnie i bezpiecznie.

Po raz kolejny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie zaprosił wszystkich na Festyn „Czas na zdrowie”. Impreza odbyła się dziś na dziedzińcu szkoły.

 

Celem festynu jest promowanie idei zdrowego, aktywnego i bezpiecznego stylu życia, przekazywanie uczniom wszechstronnej wiedzy o zdrowiu, rozbudzanie ich kreatywności i wyzwalanie inicjatywy uczniów, kształtowanie nawyków, postaw i zachowań sprzyjających zdrowiu, integracja, zachęcenie do aktywnego spędzania czasu wolnego, edukowanie poprzez zabawę oraz uczenie zdrowej rywalizacji.

Podczas imprezy nie brakowało licznych atrakcji. Na uczestników wydarzenia czekały między innymi: gry i zabawy sportowe, pyszne degustacje kulinarne, kącik fryzjerski, pokaz udzielania pierwszej pomocy, stoiska ze zdrową żywnością i wiele innych. Plac przed szkołą został podzielony na tematyczne sektory, w których znalazły się strefy kulinarna, edukacyjna, aktywności fizycznej, urody i zdrowia.

Na szkolnym placu pojawiły się także liczne stoiska. W ZSP nr 2 gościli m.in. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie i Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Garwolinie oraz firmy Brüggen, Wil-Sad, piekarnia Żabczyńscy, Smak-Drób, Pasieka Barć Władysław Mitura, Sery zagrodowe Agnieszka Beata Piętka oraz hurtownia Robu i Jarmir. Nie zabrakło stoiska z pokazem flambirowania i carvingu oraz baru z koktajlami.

 

Patronat honorowy nad imprezą sprawuje firma Bruggen. Partnerami festynu są liczne firmy, które wspierają szkołę w organizacji wydarzenia.

 

ur

Festyn Czas na zdrowie w ZSP nr 2 w Garwolinie komentarze opinie

 • Szprycha - niezalogowany 2018-06-07 21:13:01

  Byłam i nie widziałem władzy żadnej. Niej było, ani posła i b. posłanki, ani starosty, ani burmistrza? A może jest to forma niezadowolenia i wotum nieufności wobec zarządzających tą placówką edukacyjną.

 • gość 2018-06-08 08:46:28

  Super inicjatywa! Wielkie gratulacje dla organizatorów !

 • Jagusia - niezalogowany 2018-06-08 21:03:08

  w szkole powstała jakaś dziwna grupa inicjatywna nauczycieli, która domaga się podwyżek od władzy powiatowej? Ale niekoniecznie chce się im - nauczycielom pracować. W klasach to frekwencja bardzo niziutka - nierzadko to tylko 50 procent. Zdawalność matury poniżej średniej. To o czymś mówi.

 • warsztatowiec - niezalogowany 2018-06-09 16:37:17

  Jakaś dziwna ta szkoła, dyrektorka też jakaś udziwniona. Wytrzymamy jeszcze pół roku. A po wyborach trzeba koniecznie się spakować i zakończyć tą farsę. Przyjdzie nowy dyrektor, to pogoni do roboty to rozbisurmanione towarzystwo wzajemnej adoracji. Odechce się wam wszystkiego, podwyżek za nic nierobienie też.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl