:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Festyn Rodzinny w Woli Rębkowskiej – program imprezy

Kiedy: 2018-08-12 , godzina: 13:00 | Gdzie: Wola Rębkowska

Festyny - Pikniki, Festyn Rodzinny Rębkowskiej program imprezy - zdjęcie, fotografia

Już w niedzielę 12 sierpnia w Woli Rębkowskiej odbędzie się Festyn Rodzinny pod hasłem „Urządzamy plac zabaw dla dzieci w Woli Rębkowskiej”. Gwiazdą wieczoru będzie artysta sceny disco polo Tomasz Niecik.

Festyn Rodzinny w Woli Rębkowskiej rozpocznie się o godzinie 13.00 mszą świętą w intencji mieszkańców miejscowości. Na godzinę 14.00 zaplanowano oficjalne otwarcie imprezy. Pół godziny później na scenie na terenie OSP wystąpią dzieci ze Szkoły w Woli Rębkowskiej.

O godzinie 15.30 rozpocznie się inscenizacja „Sobótki” w reżyserii Grażyny Makulec i w wykonaniu Amatorskiego Teatru Kubu Seniora w Garwolinie. O godzinie 16.00 scenę opanuje Zespół z Cygańską Duszą. Po koncercie w Woli Rębkowskiej rozpocznie się pokaz młodych talentów, w którym wezmą udział dzieci uczestniczące w festynie.

Około godziny 16.40 rozpocznie się koncert zespołu muzycznego „Hiszpańskie Dziewczyny”. Po zabawie w szranki staną dorośli miłośnicy historii, którzy zmierzą się w konkursie historycznym.

W wieczornej części imprezy publiczność będzie bawił zespół Luz Band. O godzinie 20.00 w Woli Rębkowskiej wystąpi gwiazda wieczoru – Tomasz Niecik, znany z takich hitów jak „Cztery osiemnastki” i „Ty jesteś naj”. Po koncercie artysty disco polo uczestnicy imprezy wezmą udział w dyskotece pod gwiazdami, która potrwa do godziny 23.00.

W programie wydarzenia nie brakuje imprez towarzyszących. Organizatorzy zapraszają do udziału w V edycji Tour de Kapsel z firmą NET-ARN, odwiedzenia wystawy zabytkowego sprzętu pożarniczego OSP Wola Rębkowska, wystawy prac plastycznych Gminnego Klubu Seniora oraz obejrzenia pokazu sprzętu policyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie. Na najmłodszych będą czekały dmuchane zamki oraz zabawy i atrakcje. Dorośli w punkcie medycznym będą mogli zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru we krwi.

 

Do udziału we wspólnej zabawie zapraszają: Urząd Gminy Garwolin z wójtem Marcinem Kołodziejczykiem na czele, Gminne Centrum Animacji Kultury w Sulbinach, Gminna Biblioteka Publiczna w Woli Rębkowskiej, Gminny Klub Seniora z siedzibą w Woli Rębkowskiej i Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Rębkowskiej.

Głównymi sponsorami wydarzenia są NET-ARN i Tradycyjna Kuchnia Polska Wichowscy. Osoby, które chciałyby włączyć się w wydarzenie mogą kontaktować się z Tadeuszem Barankiewiczem (nr tel. 791 943 840) lub Mariuszem Wichowskim (nr tel. 668 630 652).

 

Imprezę swoim patronatem honorowym objął poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal eGarwolin.

 

ur


Festyn Rodzinny w Woli Rębkowskiej – program imprezy komentarze opinie

 • gość 2018-08-06 17:02:15

  Festyn rodzinny i "cztery osiemnastki"...? chyba tak nie za bardzo rodzinnie albo promujemy poligamię?:) Do tego ten plac zabaw... przecież jest przy szkole - i chyba ma sie dobrze?

 • Gość - niezalogowany 2018-08-07 07:13:52

  Te osiemnastki to rozmiar kół samochodowych. Głodny zawsze o chlebie.

 • Gość1 - niezalogowany 2018-08-07 21:43:21

  Wójt kampanie wyborcza rozpoczyna

 • Gość - niezalogowany 2018-08-09 12:49:39

  ten festyn będzie zaliczany na pewno do najbardziej udanych 2018 dlatego że będzie tam Tomasz Niecik Tomasz Niecik to zarąbisty gość gdzie tylko się pojawi to jest najlepsza impreza super przyjadę też są z całą grupą

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl