:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Filmowała męża telefonem. Zobaczcie video „Siła miłości” i pomóżcie Łukaszowi!

Ten film jest zmontowany z ujęć wykonanych telefonem. Kobieta filmowała głównie dzieci, zawoziła do szpitala, ażeby podtrzymywać na duchu męża i to go bardzo mobilizowało w powracaniu do życia. Efekty są pokazane w tej impresji filmowej pt. "Siła miłości" – pisze w portalu społecznościowym Andrzej Dziedzic, były kierownik redakcji w TVP 1, który postanowił w wyjątkowy sposób zaprosić wszystkich na festyn charytatywny dla Łukasza Szychowskiego.

 

Łukasz Szychowski jest wójtem gminy Wilga, mężem i ojcem dwójki dzieci. 37-letni mężczyzna nadal walczy z poważnymi skutkami pęknięcia tętniaka w maju ubiegłego roku oraz późniejszej śpiączki. Niemal udało się już postawić go na nogi, ale do samodzielności jeszcze długa droga. W jej przemierzeniu Łukaszowi może pomóc każdy! Najbliższa okazja już 4 czerwca podczas Festynu charytatywnego w Mega Music w Wildze.

 

Niezwykła "siła miłości"

Wyjątkowy sposób zaproszenia na festyn mieszkańców Wilgi, okolic, całego powiatu i nie tylko znalazł Andrzej Dziedzic – były kierownik redakcji w TVP 1. – Pan Andrzej Dziedzic jest znajomym Pana Andrzeja Goliszewskiego z klubu Mega Music Wilga. Poznaliśmy się dopiero przy tworzeniu tego filmu, ale bar dzo się zaangażował. Przez lata pracował w TVP. Obecnie jest na emeryturze, ale robi wiele rzeczy także społecznie, z wielkiego dobrego serca – mówi Joanna Szychowska, żona Łukasza. W filmie można zobaczyć nie tylko nagrania z postępów 37-latka, ale także ślubowanie wójta gminy Wilga, sceny z dziećmi oraz usłyszeć wypowiedzi dr Krzysztofa Kołątaja – neurologa, specjalisty rehabilitacji ruchowej, który potwierdza, że kontynuacja rehabilitacji Łukasza jest bardzo ważna dla jego powrotu do sprawności.

 

Łukasz walczy jak lew

Drodzy przyjaciele i znajomi, wielu z Was uczestniczyło w poprzednim festynie na rzecz Łukasza. Pytacie jak postępy. Poniższy filmik obrazuje drogę Łukasza od 3 września 2016 (pierwsze zdjęcie zrobione mu po operacji) do połowy kwietnia 2017. Już jest trochę lepiej. Łukasz walczy jak lew, a wiele osób pomogło nam, by ta rehabilitacja była niezwykle intensywna, męcząca,ale też zaskakująco skuteczna. Wiele jeszcze przed nami, ale przecież na początku nie dawano mu wielkich szans na wybudzenie. Patrząc na ten film mogę dziękować Bogu, ludziom którzy nam pomagali, super rehabilitantom i oczywiście Panu Andrzejowi Dziedzicowi, który charytatywnie złożył moje nieudolnie kręcone filmiki w jedną całość – pisze Joanna Szychowska.


Kliknij tutaj lub w obrazek poniżej, aby zobaczyć wzruszające video.Więcej o festynie przeczytacie tutaj. Szczegóły znajdziecie także na fan page"u Pomóżmy Łukaszowi Szychowskiemu. Kliknij i dołącz do wydarzenia: Festyn charytatywny – dla Łukasza jeszcze raz.

 

(ur) 2017-05-16 13:39:09


Filmowała męża telefonem. Zobaczcie video „Siła miłości” i pomóżcie Łukaszowi! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl