:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Fishmob po raz drugi w Garwolinie - zatańczą dla św. Jana Pawła II

Inne Ciekawostki, Fishmob drugi Garwolinie zatańczą Pawła - zdjęcie, fotografia

Już w niedzielę 20 maja w całym kraju odbędzie się akcja Fishmob – Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II. Czy zatańczy także i Garwolin? Akcja w mieście nad Wilgą rozpocznie się po mszy św. o godzinie 12.00, na placu przed Kolegiata Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Będziecie?

Już po raz siódmy w Polsce odbędzie się akcja FISHMOB - Cała Polska tańczy dla św. Jana Pawła II. Do akcji dołącza także Garwolin.

 

Kiedy? 20 maja 2018 r. po Mszy Świętej o godz. 12:00

Miejsce: plac przed Kolegiata Przemienienia Pańskiego w Garwolinie


 

Tańcem i muzyką będą wychwalać Pana

Fishmob jest lednickim odpowiednikiem flashmobu. – Każdego roku tłumy ludzi spotykają się na placach i ulicach miast, aby wspólnie, tańcem i muzyką, wychwalać Pana. Świętując, chcemy zaznaczyć naszą pamięć o Janie Pawle II. Błogosławił dziełu LEDNICA 2000 od samego początku, dlatego data akcji FISHMOB jest zawsze bliska dniu rocznicy jego urodzin, czyli 18 maja – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

Cały projekt został stworzony przez Wspólnotę Lednica 2000 i jest zaproszeniem na Spotkanie Młodych LEDNICA 2000, które odbywa się każdego roku na Polach Lednickich. Uczestnicy akcji będą tańczyć i śpiewać do takich utworów Siewców Lednicy jak: „Nie Lękajcie się”, „Tak, tak Panie”, "Ojciec", "Nasze oczekiwanie", "Jestem Twój Amen" oraz wielu wielu innych. 

Zapraszają wszystkich mieszkańców Garwolina i okolic!

– W ten sposób chcemy jeszcze szczególniej zaprosić Was do udziału w XXII Spotkaniu Młodych LEDNICA 2000, które odbędzie się 2 czerwca 2018 r. pod hasłem "JESTEM". Podczas wydarzenia nie tylko będziemy tańczyć i śpiewać, ale także przybliżymy sobie nauczanie Jana Pawła II. Przewidziane są konkursy z nagrodami – informują członkowie KSM Garwolin i NieKANApowi, którzy serdecznie zapraszają do udziału w akcji wszystkich mieszkańców Garwolina i okolic, dzieci, młodzież, rodziców, dziadków oraz całe rodziny.

Inf. pras., oprac. ur

Fishmob po raz drugi w Garwolinie - zatańczą dla św. Jana Pawła II komentarze opinie

  • gość 2018-05-17 01:55:10

    https://www.youtube.com/watch?v=dU1n5OgOVrc

  • gość 2018-05-21 05:34:45

    W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa L...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl