:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Gala Taneczna Street Dance Studio w Garwolinie już w czerwcu

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 11:00 | Gdzie: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

Szkoła Tańca Street Dance Studio w Garwolinie zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic na wielkie święto tańca! Już w sobotę 16 czerwca, w sali widowiskowej CSiK odbędzie się Gala Taneczna połączona z kolejnymi, szóstymi już urodzinami SDS. Wydarzenie wpisuje się w program tegorocznych Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Garwolina i okolic na Święto Tańca! Widzimy się po raz 6. na scenie Kina Wilga. Zatańczą dla was najbardziej utalentowani tancerze ze Street Dance Studio – zapewniają właściciele Szkoły Tańca SDS – Dawid i Kasia Szeląg.

Gala Taneczna to wydarzenie, podczas, którego wszystkie grupy z SDS podsumowują rok pracy na sali. To także okazja, by wynagrodzić tych małych i dużych za trud i przelany pot podczas treningów. Od niedawna, podczas gali, Street Dance Studio świętuje urodziny szkoły. Tegoroczna gala także będzie okazją do wspólnego celebrowania tego święta.

– Czeka was nie tylko taneczne widowisko na najwyższym poziomie! Każdy będzie miał okazję wygrać wyjątkowe gadżety takie jak koszulki, bluzy, słuchawki czy inne ciekawe przedmioty – dodają organizatorzy.

Ponad 100 tancerzy z Garwolina i okolic na scenie! Street Dance Studio ma 5 lat – Kliknij tutaj i zobacz, jak było rok temu.

CO?: GALA TANECZNA
GDZIE?: KINO WILGA (Ul. Nadwodna 1)
KIEDY?: 16 czerwca SOBOTA (Podczas Dni Garwolina i Powiatu Garwolińskiego)
O KTÓREJ?: o 11:00
ZA ILE?: Za darmo! Zabierz znajomych!

Kliknij i dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Facebook/SDS, oprac. ur

Fot. arch. eG


Gala Taneczna Street Dance Studio w Garwolinie już w czerwcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się