:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  28°C bezchmurnie

Garwolin - Miejski Dzień Seniora dla starszych i młodszych

Kiedy: 2017-11-18 , godzina: 15:00 | Gdzie: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

W Garwolinie, Garwolin Miejski Dzień Seniora starszych młodszych - zdjęcie, fotografia

Klub Seniora, Miejska Rada Seniorów, Rada Miasta Garwolin oraz Centrum Sportu i Kultury zapraszają na Miejski Dzień Seniora, który odbędzie się 18 listopada w sali widowiskowej Centrum przy ul. Nadwodnej 1. Bez względu na wiek warto spędzić sobotnie popołudnie z CSiK.

Świętowanie rozpocznie się prezentacją działalności Klubu Seniora, funkcjonującego przy Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Następnie będzie można zobaczyć spektakl Teatru Rękawiczka. Finalną częścią obchodów Miejskiego Dnia Seniora będzie koncert Chóru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego. Jest to jeden z najstarszych akademickich zespołów muzycznych w Polsce – ma już ponad 95 lat. Wykonuje muzykę chóralną a cappella różnych epok, utwory folklorystyczne i rozrywkowe, jak również wielkie formy wokalno-instrumentalne.

Miejski Dzień Seniora jest organizowany przez Radę Miasta Garwolina, Miejską Radę Seniorów, Klub Seniora oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Patronami honorowymi są burmistrz miasta Garwolina Tadeusz Mikulski oraz pzewodniczący Rady Miasta Garwolina Marek Jonczak.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Źródło: CSiK, oprac. ur


Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl