:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Garwolin – Dzień Kobiet w szpilkach w kinie Wilga

W czwartek 8 marca sala kina Wilga w Garwolinie dwukrotnie wypełniła się po brzegi. Na panie, które zdecydowały się świętować Dzień Kobiet w kinie, czekały upominki od sponsorów oraz rowery, ufundowane przez Superrowery.pl.

W Dniu Kobiet kino Wilga w Garwolinie zaprosiło panie na dwa wyjątkowe seanse z upominkami. Gdy sala kinowa wypełniła się po brzegi, panie powitał kierownik kina Jacek Pasternak, który życzył świętującym wszystkiego najlepszego oraz jak najwięcej słonecznych i radosnych dni. – Życzę, żeby wasi mężczyźni pamiętali o was każdego dnia w roku, a nie tylko dziś – dodał Jacek Pasternak.

 

Wyjątkowe seanse dla kobiet z upominkami

Po powitaniu i życzeniach, przyszedł czas na losowanie upominków. Tym razem na panie czekały pobyty w SPA dla 2 osób w Talaria Resort&Spa w Trojanowie, całodzienne zestawy diety pudełkowej od Zdrowe Garwo z Garwolina, upominki od Placówki Partnerskiej Nest Bank z Garwolina oraz kosmetyki Oriflame. Momentem kulminacyjnych podczas dwóch seansów były losowania pań, które wygrały piękne rowery w wiosennych, pastelowych kolorach. Nagrody ufundował sklep Superrowery.pl, który mieści się przy ul. Jana Pawła II 8 w Garwolinie. Nad przebiegiem losowania czuwała właścicielka sklepu Agnieszka Sadowska-Janiec, która w tym wyjątkowym dniu zaprosiła panie, planujące w tym sezonie zakup roweru do odwiedzenia sklepu i skorzystania z 15-procentowej zniżki na wszystkie modele rowerów damskich. Zniżka obowiązuje do soboty 10 marca włącznie. Właścicielka sklepu Superrowery.pl dodała, że do skorzystania ze zniżki uprawnia podanie hasła „kino w szpilkach” lub „kocham kino w szpilkach”.

 

Uczestniczki Dnia Kobiet w szpilkach obejrzały wczoraj lekką i przewrotną komedię romantyczną „Kobieta sukcesu”. Historia Mańki, w której rolę wcieliła się Agnieszka Więdłocha pokazuje, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne. Film, w którego obsadzie zobaczymy także m.in. Mikołaja Roznerskiego, Julię Wieniawę i Bartosza Gelnera, można oglądać w kinie Wilga jeszcze do wtorku 13 marca. (Kliknij tutaj i zobacz pełny repertuar Kina Wilga w Garwolinie)

 

Przed seansami na panie czekało także stoisko firmy Mary Kay, a w nim zabiegi satynowych dłoni.

 

ur

Fot. Kino Wilga, ur


Garwolin – Dzień Kobiet w szpilkach w kinie Wilga komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl