:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Garwolin – Młody mężczyzna skoczył z dachu

Sprawy kryminalne , Garwolin Młody mężczyzna skoczył dachu - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 11 lutego, przy ul. Andersa w Garwolinie, młody mężczyzna skoczył z dachu budynku gospodarczego. Mężczyzna leczy się psychiatrycznie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 11 lutego w Garwolinie. Pomocy mężczyźnie po upadku z wysokości udzielali strażacy, a następnie załoga karetki pogotowia.

 

Na szczęście wysokość nie była duża

– Po godz. 18 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu na ul. Andersa w Garwolinie. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że na dachu budynku gospodarczego znajduje się mężczyzna, który nosi się z zamiarem skoczenia z niego. Strażacy przystąpili do sprawiania skokochronu. Podczas tej czynności mężczyzna zeskoczył z dachu, z wysokości około 2,5 metra. Następnie ratownicy udzielili mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Poszkodowanemu założono kołnierz ortopedyczny, zaopatrzono go na noszach oraz zabezpieczono przed utratą ciepła. Do momentu przybycia na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego monitorowano jego stan i udzielano wsparcia psychicznego. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP i jeden zastęp OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

Przy ul. Andersa pojawili się także policjanci, którym młody mężczyzna był znany już z wcześniejszych interwencji. – Mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi został przetransportowany karetką pogotowia ratunkowego do Szpitala Powiatowego w Garwolinie. Od lekarzy zależy, czy trafi do szpitala psychiatrycznego – dodaje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

ur

Fot. poglądowe: arch. eG


Garwolin – Młody mężczyzna skoczył z dachu komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-02-12 15:46:28

  To straszne...wysokosc ktora byla to 2,5metra? Boze wymagalo to az rozlozenia skokochronu?

 • gość 2018-02-12 15:55:57

  2,5m? serio? jedno jest pewne - na pewno jego zamiarem nie było odebranie sobie życia...

 • Gośćmirek - niezalogowany 2018-02-12 18:46:00

  Kurcze nie z takich wysokosci skakałem od tak za młodziaka ale nikt nie wzywał karetek strazy i policji jakby to niewiadomo co...

 • Gość - niezalogowany 2018-02-12 19:53:56

  '' Garwolin - młody MĘŻCZYZNA skoczył z dachu''? Jaki mężczyzna i jakiego dachu?

 • gość 2018-02-13 08:13:40

  byłem przy tej akcji osobiście i niebyło to wysokość 2 metrów tylko ponad 5

 • gość 2018-02-13 17:49:00

  M..... M

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl