:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Garwolin – Oszustwo „na hydraulika”. 87-latek stracił oszczędności życia

Sprawy kryminalne , Garwolin Oszustwo „na hydraulika” latek stracił oszczędności życia - zdjęcie, fotografia

Oszuści nie mają żadnych skrupułów i doskonale wiedzą, że najłatwiej okraść osoby starsze. W minionym tygodniu ofiarą złodziei padł 84-letni mężczyzna, który myślał, że wpuszcza do domu hydraulików. Starszy mężczyzna stracił oszczędności życia.

Do zdarzenia doszło w środę 10 stycznia w Garwolinie. – Nieznani sprawcy, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego i podając się za hydraulików, pod pozorem sprawdzenia instalacji kanalizacyjnej, weszli do domu, skąd dokonali kradzieży pieniędzy. 87-letni mężczyzna stracił kilkanaście tysięcy oszczędności. Odzyskaniem skradzionych pieniędzy i zatrzymaniem sprawców zajęli się policjanci z KPP Garwolin – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Na wnuczka, na policjanta, na żołnierza, na lekarza, na pracownika administracji, gazowni, energetyki, inkasenta, na księdza, na usterkę, na Kongo – przestępcy wciąż szukają nowych metod, by oszukać swoje ofiary. Policja apeluje o ostrożność i instruuje, jak nie stać się ofiarą oszustów.

Kliknij tutaj i poznaj metody oszustów oraz sprawdź, jak nie dać się oszukać!

WAŻNE! Przestrzeżcie także bliskie Wam starsze osoby. To one są najbardziej narażone na skuteczne działanie oszustów!

 

ur

Fot. poglądowe: freeimages.com


Garwolin – Oszustwo „na hydraulika”. 87-latek stracił oszczędności życia komentarze opinie

  • gość 2018-01-15 14:43:51

    Przykro !

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl