:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Garwolin – Pijani rodzice opiekowali się dziećmi

Sprawy kryminalne , Garwolin Pijani rodzice opiekowali dziećmi - zdjęcie, fotografia

Garwolińscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta, w którym zgłoszono anonimową interwencję. Na miejscu okazało się, że 25–letnia matka i jej 38-letni partner mając blisko po 2 promile alkoholu sprawowali opiekę nad dziećmi. Dwójka rodzeństwa została przekazana pod opiekę osoby trzeźwej. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

– W sobotę 2 grudnia, po godzinie 16.00, oficer dyżurny garwolińskiej policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o sprawowaniu opieki nad dziećmi przez nietrzeźwych rodziców. Na interwencję domową pojechał patrol policji. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem zastali 25–letnią kobietę wraz z konkubentem i dwójkę ich małoletnich dzieci. Policjanci potwierdzili, że rodzice byli pod wyraźnym działaniem alkoholu. Wynik badania wykazał, że 25–letnia matka, jak również jej partner mieli blisko po 2 promile alkoholu, a mimo to opiekowali się dziećmi. Rodzeństwo w wieku 6 i 4 lata zostało przekazane pod opiekę osoby trzeźwej – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Fot. freeimages.com

 


Garwolin – Pijani rodzice opiekowali się dziećmi komentarze opinie

  • gość 2017-12-04 12:57:45

    "Dwójka rodzeństwa została przekazana pod opiekę osoby trzeźwej" - to w sobotę po 16 - tej jest w Garwolinie choć jedna trzeźwa osoba?

  • Gość - niezalogowany 2017-12-04 23:34:14

    Dobrze, że było komu oddać pod opiekę. Masakra!!!Szkoda dzieci!!!

  • gość 2018-01-05 09:48:10

    A dlaczego nie pisza o pijanych rodzicach w Nowy Rok ze Stacyjnej gdzie najmłodsze dziecko ma rok

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl