:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Garwolin – potrącenie 70-letniego rowerzysty

Wypadki drogowe , Garwolin potrącenie letniego rowerzysty - zdjęcie, fotografia

70-letni rowerzysta poruszał się po chodniku, po czym, w rejonie przejścia dla pieszych, zjechał na jezdnię i jechał dalej prosto. W tym momencie doszło do zderzenia rowerzysty z jadącym w tym samym kierunku volkswagenem. 70-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań na zawartość alkoholu.

Do zdarzenia doszło około południa w piątek 6 lipca, w rejonie skrzyżowania ul. Staszica z ulicą Stawki.

 

– Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 70-letni mężczyzna, jadąc rowerem po chodniku na ulicy Staszica, zjechał z jezdni na oznakowane przejście dla pieszych, gdzie kontynuował jazdę prosto wzdłuż przejścia, w wyniku czego doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym ulicą Staszica w kierunku Głoskowa samochodem Volkswagen Tuareg, kierowanym przez 45-letniego mężczyznę. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala. Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Od rowerzysty pobrano krew do badania na zawartość alkoholu – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

Postępowanie w sprawie szczegółowych okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

 

ur

Fot. poglądowe: arch. eG


Garwolin – potrącenie 70-letniego rowerzysty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl