:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Garwolin – potrącił 83-letnią kobietę

Wypadki drogowe , Garwolin potrącił letnią kobietę - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 15 kwietnia, kierowca osobowego volvo, cofając z zatoki parkingowej na jezdnię, najechał na przechodzącą kobietę. Potrącona 83-latka z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przy ul. Żwirki i Wigury w Garwolinie.

– Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 11.45. Z ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 42-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Volvo, podczas wykonywania manewru cofania z zatoki parkingowej na jezdnię, najechał na przechodzącą przez jezdnię w miejscu do tego nieprzeznaczonym 83-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń głowy i została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Kierowca volvo był trzeźwy. Postępowanie w sprawie okoliczności zdarzenia prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

 

ur

Fot. Poglądowe: arch. eG

Garwolin – potrącił 83-letnią kobietę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl