:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Garwolin: Pożar odpadów przy ul. Targowej

Wczoraj przy ul. Targowej w Garwolinie strażacy gasili stertę odpadów budowlanych. W akcji brało udział w sumie pięć zastępów Straży Pożarnej.

– Przed godz. 14 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze sterty odpadów budowlanych przy ul. Targowej w Garwolinie. Działania zastępów straży polegały na podaniu prądów wody, co doprowadziło do ugaszenia pożaru. W akcji trwającej blisko jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz trzy zastępy OSP  – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

KK

Fot. Ratownictwo Powatu Garwolińskiego


Garwolin: Pożar odpadów przy ul. Targowej komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-06-14 22:14:06

    Paliło się dosłownie obok PSP. Dym dolatywał do ich siedziby a 2 zastępy PSP i 1 wóz OSP przez 10min jeździły po Garwolinie zanim trafili na miejsce pożaru!

  • gość 2018-06-15 19:34:36

    ostatnio modne jest palenie śmieci zamiast je odpowiednio utylizować

  • gość 2018-06-26 15:47:05

    Pożar spowodowany cięciem palnikami blachy przez złomiarzy. Ale jak zwykle znajdzie się ktoś kto doszuka się drugiego dna w tym przypadku o paleniu zamiast utylizacji. ;)

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl