:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Garwolin: Śpiewajcie i grajcie Mu! Wielki koncert kolęd i pastorałek

Orkiestra, zespół smyczkowy, teatr i 5 grup wokalnych – w sumie ponad 200 osób, które w finale wystąpią razem. To będzie wielka gala kolęd i pastorałek, dzięki której klimat Świąt Bożego Narodzenia zostanie z nami na dłużej.


W niedzielę 8 stycznia o godzinie 19.00 garwolińska kolegiata wypełniona klimatycznym światłem rozbrzmi słowem śpiewanym i mówionym oraz dźwiękami instrumentów. Podczas wielkiego koncertu kolęd i pastorałek będzie można usłyszeć dawne, tradycyjne, jak i nowsze utwory bożonarodzeniowe. Kolędy i pastorałki zaśpiewają: chór Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie, chór Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, schola dorosłych – wychowanków ks. Józefa Szajdy, Chór Żelechowa oraz Chór Miasta Garwolina.


Podczas tego wyjątkowego koncertu zagra także zespół smyczkowy Szkoły Muzycznej I stopnia w Garwolinie oraz Orkiestra Dęta z Trąbek, która towarzyszyć będzie wszystkim zespołom podczas finałowego wspólnego występu.
Tego wieczoru nie zabraknie także słowa mówionego – w nastrój świąteczny wprowadzą publiczność aktorzy Teatru Rękawiczka.

Organizatorami wydarzenia są Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Parafia Przemienienia Pańskiego w Garwolinie oraz Szkoła Muzyczna I stopnia w Garwolinie.
Śpiewajcie i grajcie Mu! Koncert kolęd i pastorałek


8 stycznia godzina 19.00, kolegiata Przemienienia Pańskiego w Garwolinie
Wstęp wolny!

(CSiK Garwolin, oprac. ur) 2017-01-03 11:36:41


Garwolin: Śpiewajcie i grajcie Mu! Wielki koncert kolęd i pastorałek komentarze opinie

  • meloman - niezalogowany 2017-01-09 20:39:10

    Czy jest szansa na jakiś reportaż z tego koncertu?Podobno był bardzo udany

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl