:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Garwolin: Spotkanie na "Końcu" po raz czwarty

 

Wspólnie wspominali lata młodości. Spotkali się z osobami, których bywa że nie widzieli od lat i z tymi, z którymi mijają się często, a nie mają okazji porozmawiać. W sobotę 30 września, w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Garwolinie, odbyło się czwarte już „Spotkanie pokoleń – Spotkanie po latach”, które zgromadziło nie tylko mieszkańców „Końca”, ale także przyjaciół i sympatyków tej dzielnicy Garwolina.

 

U zbiegu ulic Długiej, Sienkiewicza, Wyszyńskiego i Senatorskiej, zwanej garwolińską starówką jest "Koniec". Mieszkańcy tej dzielnicy Garwolina spotkali się już czwarty raz. Główną ideą spotkania była integracja młodszych i starszych pokoleń.

 

Tradycyjnie, spotkanie poprowadzili Tadeusz Zalewski i Joanna Skwarczyńska. Podczas spotkania nie zabrakło garści cennych informacji historycznych, które przedstawił Zbigniew Gnat-Wieteska oraz pokazu zdjęć dawnego Garwolina, przygotowanych przez twórców portalu Garwolin.org. O identyfikowaniu się z "Końcem" mówił między innymi burmistrz Garwolina Tadeusz Mikulski.

 

Podczas spotkania wręczono podziękowania dla osób zaangażowanych w organizację wydarzenia.

 

(ur) 2017-10-10 18:19:13

 


Garwolin: Spotkanie na "Końcu" po raz czwarty komentarze opinie

 • egon - niezalogowany 2017-10-11 20:47:55

  Pzpr wiecznie żywa . :D

 • egon - niezalogowany 2017-10-11 20:44:34

  Nie no i flacha jest . W sumie swój chłop a ludzie łykają jak kaczki chleb .

 • egon - niezalogowany 2017-10-11 16:30:38

  Kto to finansuje ? Czy nie jest to nakłanianie elektoratu po przyszłą kadencję ? Jest ,bądzcie pewni .To dobrze ,będziecie mieli na kogo narzekać jak przyjdzie płacić za śmieci po 20 zł albo inne podwyżki wam zaserwują .Może pora przestać udawać że chodzi tylko o spotkanie ludzi .

 • j...ć pis - niezalogowany 2017-10-11 09:30:15

  [quote]Główną ideą spotkania była integracja młodszych i starszych pokoleń [/quote]TYLKO GDZIE CI MŁODZI???? po zdjeciach tojest tam 60+ i po za kotem to nikogo z młodych niewidać

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl