:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

Garwolin – Sprzedawczynie z Zieleniaka w nowym programie TTV

Inne Ciekawostki, Garwolin Sprzedawczynie Zieleniaka nowym programie - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek 4 grudnia telewizja TTV wyemitowała pilotażowy odcinek „Pół żartem, pół serio”. Jest to nowy format w stacji, w którym zobaczymy autentyczne i bardzo życiowe spojrzenie na tematy, którymi tętni cała Polska. W pierwszym odcinku cała Polska zobaczyła garwoliński Zieleniak. Znane wielu osobom sprzedawczynie będziemy oglądali w kolejnych odcinkach cyklu.

Nowy program telewizji TTV oparty jest na znanym i lubianym Gogglebox. Przed telewizorem. „Pół żartem, pół serio” to autentyczne i bardzo życiowe spojrzenie na tematy, którymi żyje cała Polska.

 

W programie udział biorą zwykli ludzie z różnych środowisk dyskutujący o nowościach tygodnia, tym co rozpala internet, pierwsze strony gazet i telewizyjne newsy. Bohaterowie, zastani w swoich miejscach pracy, rozmawiają i dzielą się swoją wizją bieżących spraw. Spontanicznie, bez tabu i z humorem. W takim wydaniu w programie pojawiają się panie pracujące na Zieleniaku w Garwolinie.

 

To nie piłka nożna, ani skoki są narodowym sportem Polaków. To, co kochamy najbardziej, to komentować , bo przecież znamy się na wszystkim. O tym co nas śmieszy lub drażni słyszymy w taksówce, przy stole, w pracy, na kawie czy siłowni. W programie „Pół żartem, pół serio” kamera towarzyszy ludziom, którzy zawsze mają coś do powiedzenia. W efekcie czasem wyjdzie kabaret, czasem zdrowy rozsądek weźmie górę.

Bo prawda leży tam, gdzie leży. Lub tam, gdzie ją umieszczą bohaterowie programu „Pół żartem, pół serio”. Kliknij i zobacz zapowiedź video.

 

Program "Pół żartem, pół serio” z udziałem między innymi pań z garwolińskiego Zieleniaka możemy oglądać w TTV w poniedziałki o godzinie 22.00.

 

Oglądaliście pilotażowy odcinek? Jak Wam się podobał?

 

Za TTV.pl, ur

 

Garwolin – Sprzedawczynie z Zieleniaka w nowym programie TTV komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl