:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Garwolin – Strażacy uwolnili uwięzioną jaskółkę

Pożary - interwencje straży, Garwolin Strażacy uwolnili uwięzioną jaskółkę - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 10 czerwca strażacy zostali wezwani na nietypową interwencję. Na ul. Stacyjnej uwalniali jaskółkę, która na elewacji budynku zaplątała się w sznurek.

– Po godzinie 14.00 jeden zastęp PSP oraz zastęp OSP Garwolin zostały zadysponowane na ul. Stacyjną w Garwolinie, gdzie na elewacji budynku wielorodzinnego, na wysokości około 11 metrów, jaskółka zaplątała się w sznurek. Działania straży polegały na sprawieniu podnośnika hydraulicznego do ściany budynku, a następnie uwolnieniu ptaka i przetransportowaniu go na ziemię. Jaskółka po rozplątaniu ze sznurków odleciała – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

Akcja strażaków trwała ponad jedną godzinę.

 

Za zdjęcie dziękujemy Czytelniczce!

ur

Garwolin – Strażacy uwolnili uwięzioną jaskółkę komentarze opinie

 • gość 2018-06-12 12:07:29

  a jakby wrona się zaplątała w sznurek to 4 zastępy

 • gość 2018-06-12 14:12:57

  nie popadajmy w głupotę!

 • gość 2018-06-13 00:27:48

  Też się dziwię...ale - jak zdechnie i zacznie śmierdzieć w te upały to co wtedy?

 • gość 2018-06-13 09:53:23

  Prawdopodobnie to jeżyk nie jaskółka , ale to szczegół , super że uwolnili , narzekamy że komary , że muchy , jeździmy do lasu , nad rzekę , nad jezioro podziwiać przyrodę, a u siebie na podwórku jej nie dostrzegamy niszczymy gniazda jaskółek czy innych ptaków bo sr.....ją na piękne samochody czy chodniki , ale jak idzie paniusia z pieskiem i nawali że ciężko by było na łopatę nabrać i nie sprzątnie po swoim pupilu to już jest ok . Nie krytykujmy strażaków oni są gotowi pomagać wszystkim , jeszcze raz brawo za postawę . Pozdrawiam

 • gość 2018-06-13 11:42:17

  małe a cieszy

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl