:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Garwolin: VII Wystawa Gołębi Rasowych i Ozdobnych w listopadzie

Weekend 12-13 listopada będzie nie lada gratką dla miłośników gołębi. Do Garwolina po raz kolejny zjadą najpiękniejsze gołębie, które zachwycą barwnym upierzeniem, piękną postawą i mistrzowskimi tytułami! W hali sportowej przy ul. Żwirki i Wigury odbędzie się VII Regionalna Wystawa Gołębi Ozdobnych. Organizatorzy zapraszają pasjonatów, hodowców oraz wszystkich tych, którzy kochają te szlachetne ptaki.

 

Na VII Regionalną Wystawę Gołębi Ozdobnych w Garwolinie zaprasza Warszawski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego oraz Adam Moczulski i Marcin Malitka. Tradycyjnie wystawa odbędzie się w hali przy ul. Żwirki i Wigury w Garwolinie.

 

W weekend 12-13 listopada garwolińska hala sportowa zostanie podzielona na dwie części: wystawową i poświęconą wymianie nadwyżek hodowlanych. Odwiedzający wystawę będą mogą więc nie tylko obejrzeń najpiękniejsze okazy, ale także zdobyć upatrzone ptaki do swoich hodowli.


Odświeżony, międzynarodowy skład sędziowski

Tradycyjnie w dzień poprzedzający wystawę, czyli w piątek 11 listopada, sędziowie przyjrzą się bacznie między innymi postawie, strukturze upierzenia i dziobom ptaków, dokonując ich oceny. – Chcemy troszkę odświeżyć i urozmaicić skład sędziowski, żeby nie były ciągle te same twarze. Zależy na tym również hodowcom, dlatego w tym roku do Garwolina przyjadą sędziowie z Litwy, także będziemy mieli obsadę sędziów międzynarodową – informuje Adam Moczulski, komisarz wystawy.

Na wystawie nie zabraknie ptaków egzotycznych, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem najmłodszych.

Wstęp dla kobiet i dzieci jest bezpłatny.

 

Patronat medialny nad VII Wystawą Gołębi Rasowych i Ozdobnych w Garwolinie sprawuje między innymi portal eGarwolin.pl.

(ur) 2016-09-16 16:46:29

Fot. archiwum eGarwolin.pl

Garwolin: VII Wystawa Gołębi Rasowych i Ozdobnych w listopadzie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-11-09 21:12:10

    Kto bedzie

  • gość 2017-11-10 23:13:09

    weekend to 11 -12 listopada a nie 12-13 chyba że mam stary kalendarz

  • redakcja eGarwolin.pl 2017-11-11 00:17:04

    Powyższy artykuł dotyczy ubiegłorocznej wystawy i jej data się zgadza. Informacje o tegorocznej wystawie można znaleźć otwierając link: https://egarwolin.pl/artykul/wystawa-golebi-ozdobnych/300300

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl