Garwolin, zjedliście nas! – Żarciowozy dziękują za wspaniały weekend


Portal eGarwolin.pl
11/09/2019

Inne Miejskie #Marzena Świeczak Garwolin MiastoTo były trzy dni fantastycznej wyżerki i świetnej zabawy! Kwadrat w Garwolinie tętnił życiem! Najlepsze Food Truck'i karmiły mieszkańców miasta, powiatu i okolic. Żarciowozy dziękują za wspaniałe przyjęcie w Garwolinie i już teraz zapowiadają swój powrót w przyszłym roku.

Były burgery, frytki, kuchnia tajska, zapiekanki, paluchy Churros, kuchnia meksykańska, kurtosze, tybetańskie pierożki i wiele więcej, a to wszystko w jednym miejscu! Miniony weekend w Garwolinie upłynął pod znakiem fantastycznej wyżerki i spotkań przy pysznym, różnorodnym jedzeniu. Garwolin znalazł się na mapie Żarciowozy Tour. Food Truck'i, które zaparkowały na Kwadracie, karmiły mieszkańców od piątku 6 września do niedzieli 8 września. Dawno na Kwadracie nie było tylu szczęśliwych, bo solidnie najedzonych ludzi! 

 

"Świetna impreza! Oby więcej takich w Garwolinie"

Food Truck'i, które zaparkowały w weekend na Kwadracie w Garwolinie oferowały różnorodne jedzenie i napoje. Było coś dla łasuchów i mięsożerców. Nie zawiedli się także fani vege. Przez trzy dni uczestników wydarzenia karmili: Owoczek - Świeże Owocew Czekoladzie, Bart Burger Food Truck, TuThai Food Truck, Słodki smak Azji, Bogusiowe Kurtosze, Highlander Piekielnie Dobre Jedzonko -FOOD TRUCK, Gastro TRUCK Krosno, Fritka.pl, House of Burger, Tybetańskie Pierożki Momo, MamCię ZjemCię Food Truck, Los Santos Bar, Disco Volante i Złote Paluchy Churros. Na wszystkich, którzy odwiedzili w weekend Kwadrat czekała duża hala namiotowa z miejscami siedzącymi, pyszne jedzenie, świetna muzyka, piwo i lemoniada w namiocie Żarciowozów, karaoke, konkursy na żarłoka i nie tylko oraz atrakcje dla dzieci, w tym wesołe miasteczko. – Świetna impreza! Oby więcej takich w Garwolinie – komentowali wizytę Żarciowozów w mieście młodzi mieszkańcy.

 

Mieszkańcy bawili się do 3 nad ranem – Żarciowozy wrócą do Garwolina

Okazuje się, że drużynie Żarciowozów tak bardzo spodobało się w Garwolinie, że na ich kolejną wizytę smakosze nie będą musieli długo czekać. – Chcieliśmy ogromnie podziękować za tak wspaniałe przyjęcie w Garwolinie, jakie zgotowali nam mieszkańcy. Nikt nie spodziewał się tak licznej obecności mieszkańców na naszym zlocie Żarciowozów. Dzięki takim weekendom wiemy, że ta praca to przyjemność. Mnóstwo dobrych słów, miłych gestów i zadowolenia daje nam powera na dalsze działania. Na pewno przy sprzyjających wiatrach i pomyślnych rozmowach z miastem i Centrum Kultury i Sportu, wrócimy na wiosnę i mamy nadzieję na jesień 2020. Praktycznie wszystkie Food Truck'i zostały wyjedzone do końca. Na szczęście dopiero w niedzielę pod wieczór zaczęło brakować składników, więc mało głodomorów pozostawiliśmy z pustymi brzuszkami. Na pewno zrobimy wszystko, żeby na wiosnę przygotować się jeszcze lepiej. Wydaje nam się, że miejsce, czyli "Kwadrat" jest świetne na tego typu imprezę. Plac trochę ogranicza możliwości, ale za to klimat jest świetny. Mieszkańcy bawili się do 3 nad ranem, co nas cieszy i pokazuje zainteresowane naszą imprezą. Nasz ŻarciowozyTEAM dwoił się i troił, aby umilić wszystkim czas spędzony na Żarciowozach. Foodtrucki, które przyjechały do Garwolina to oczywiście śmietanka polskiego streetfoodu, dlatego mamy nadzieję, że mieszkańcy będą czekać na ich powrót i ponowną rozkosz z ulubionych Żarciowozów – mówią przedstawiciele Żarciowozów. Jak zapewnia burmistrz Garwolina Marzena Świeczak, miasto jest otwarte na kolejne wizyty Food Truck'ów i już teraz z niecierpliwością ich oczekuje. 

Żarciowozy planują już trasę i wydarzenia na przyszły rok, więc wszyscy, których żołądki już teraz tęsknią za pysznościami z Food Truck'ów, powinni obserwować facebookowy fan page Żarciowozów.

 

ur

Zdj. Żarciowozy, ur

 
Garwolin, zjedliście nas! – Żarciowozy dziękują za wspaniały weekend - komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


zaloguj się
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Inne Miejskie


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu