:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Gimnazjum w Maciejowicach po raz kolejny najlepsze w Polsce

Uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Maciejowicach w IX edycji konkursu „Rok Bażanta” obronili pierwsze miejsce. Nagrody odebrali podczas finału akcji w SGGW w Warszawie.

 

We wtorek 21 czerwca w siedzibie SGGW na wydziale Nauk o Zwierzętach w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolskiej akcji pod tytułem „Ożywić Pola – Rok Bażanta” w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Organizatorem Ogólnopolskiej Akcji jest Redakcja Łowca Polskiego oraz Naczelna Rada Łowiecka i Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego.

Na aulę przybyli uczniowie z całej Polski, a razem z gośćmi zaproszonymi było ponad 500 osób. Publiczne Gimnazjum im. Ks. Grzegorza Piramowicza w Maciejowicach w tej akcji udział wzięło już po raz piąty. W IX edycji „Rok Bażanta” obronili pierwsze miejsce, co jest wielkim osiągnięciem.


Otrzymali puchar, 4 tys. zł i zaproszenie na spływ kajakowy
Na ten sukces zapracowali przede wszystkim uczniowie, ale głównym koordynatorem była nauczycielka Marta Kujawa. Z ramienia Koła Łowieckiego Bóbr NR 102 w Warszawie koordynatorem był Łowczy Tomasz Szozda. W realizacji akcji wspomagali szkołę liczni partnerzy. Koordynatorzy akcji dziękują wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz myśliwym za wsparcie.

Za zwycięstwo w konkursie Gimnazjum otrzymało 4 tys. zł, główny puchar oraz cenne nagrody rzeczowe. Najbardziej zaangażowani uczniowie w tej akcji zostali nagrodzeni przez Koło Łowieckie BÓBR Nr 102 uczestnictwem w jednodniowym spływie kajakowym pod nazwą „W poszukiwaniu gęsi gęgawy”.

 

(maciejowice.pl, oprac. dw)

Gimnazjum w Maciejowicach po raz kolejny najlepsze w Polsce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl