:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Głosujemy na NaVi w konkursie Premiery na festiwalu Opole 2017

Zespół NaVi, który swoje korzenie ma w Garwolinie, wystąpi w konkursie Premiery na festiwalu Opole 2017. Członkowie zespołu zachęcają do głosowania i wysyłania SMS-ów. Koncert już w sobotę 16 września po godzinie 20.00 w TVP1.

 

Zespół NaVi, który ma swoje korzenie w Garwolinie, powstał w roku 2010. Rok później rozpoczął współpracę z producentem muzycznym Michałem Grymuzą.
W październiku 2012 zespół otrzymał tytuł zespołu tygodnia w konkursie ‚Wiesz co dobre‘ radiowej Trójki zajmując pierwsze miejsce w głosowaniu internautów. Natomiast 25 marca 2013 radiowa Jedynka emitowała piosenkę „Siedem zyć“ zespołu jako piosenkę dnia. Piosenka ta w pigułce ilustruje muzyczne style, do których odwołuje się formacja. Jest to szeroko pojęta muzyka pop-rockowa z elementami jazzu, bluesa i funky. Cechą charakterystyczną piosenki "Siedem żyć" oraz pozostałych kompozycji są wpadające w ucho melodie z rozbudowaną harmonią w tle oraz bogatą i różnorodną oprawą gitarową (Polskie Radio więcej>>>)

Debiutancka płyta zespołu NaVi pt. „Siedem żyć“ ukazała się w sprzedaży w Traffic-Club w sierpniu 2013 i promuje ją piosenka „Dobre, co dobrze kończy się“. 19 sierpnia 2013 piosenka „Dobre, co dobrze kończy się“ była piosenką dnia w radiowej Jedynce. Piosenkę tą można też było posłuchać na antenie Radia Słupsk i Radia Lublin. Patronat medialny nad płytą objął Super Express i I Program Polskiego Radia (więcej>>>)
W okresie 2014-2015 radiowa Jedynka promowała dwie kolejne piosenki zapowiadające kolejna płytę zespołu: "Wyjście nr 3" (więcej>>>) oraz "Nie wiem, gdzie jestem" (więcej>>>). Teledyski zespołu możecie obejrzeć na kanale NaVi w YouTube.

 

– Wszyscy głosujemy na zespół NaVi podczas konkursu Premiery na festiwalu Opole 2017. Informacje o sposobie wysyłania SMS-ów podczas emisji w TVP1 w sobotę 16 września od godz. 20:00. O godzinie 20:20 występ NaVi. Bardzo liczymy na Wasze wsparcie – napisali na facebookowym wydarzeniu członkowie zespołu. Kliknij tutaj i dołącz do wydarzenia Głosuję na NaVi Opole 2017 TVP1 sobota 20:20.

 

(Inf. I fot. Facebook/NaVi, oprac. ur) 2017-09-15 15:30:55


Głosujemy na NaVi w konkursie Premiery na festiwalu Opole 2017 komentarze opinie

  • x - niezalogowany 2017-09-18 13:01:04

    I tyle w Temacie: http://muzyka.onet.pl/pop/w-opolu-wystapily-zespoly-z-dzialaczami-pis-u-w-skladzie/dgw4pn

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl