:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Gm. Garwolin: Szczeniaki szukają kochającej rodziny i dobrego domu

Szczeniaczki są urocze. Świetnie łapią kontakt z dziećmi. Jeden z piątki znalazł już dom. Na kochającą rodzinę czekają jeszcze dwie śliczne suczki i dwa piękne pieski – informuje redakcję eGarwolin Olga Blachowicz z Miętnego. To na jej posesję pod koniec ubiegłego roku została podrzucona szczenna suczka.

 

– W grudniu ubiegłego roku ktoś podrzucił nam suczkę. Była zalękniona, najprawdopodobniej była bita. Bała się ludzi. Nie pozwalała nam zbliżyć się do siebie. Chcieliśmy jej pomóc, więc ją przygarnęliśmy. Wynosiliśmy jej jedzenie. Suczka rosła i rosła. Okazało się, że była w ciąży. Urodziła 5 szczeniaczków. Jeden z nich znalazł już dom. Na kochającą rodzinę czekają jeszcze dwie śliczne suczki i dwa piękne pieski – mówi Olga Blachowicz z Miętnego (gm. Garwolin).

 

Jak zapewnia mieszkanka Miętnego, szczeniaczki są urocze i świetnie łapią kontakt z dziećmi. Podrzucona suczka nie jest duża. Sięga do połowy łydki, więc najprawdopodobniej szczeniaki też nie urosną duże.

 

Osoby zainteresowane przygarnięciem szczeniaków mogą kontaktować się z p. Olgą pod nr tel: 501637057.


Słaba jakość zdjęć wynika z ogromnej energii szczeniaków, które nie mogą usiedzieć w miejscu

(ur) 2017-02-11 15:01:18

Gm. Garwolin: Szczeniaki szukają kochającej rodziny i dobrego domu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl