:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Gm. Górzno – Pożar piekarni w Chęcinach

W nocy z soboty na niedzielę, w Chęcinach, doszło do pożaru piekarni. Przez ponad trzy godziny z ogniem walczyło 6 zastępów straży pożarnej.

Pożar piekarni w Chęcinach (gm. Górzno) wybuchł w nocy z 10 na 11 lutego 2018 r.

 

– Po godzinie 1.00 w nocy do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze budynku produkcyjnego w Chęcinach. Przybyły na miejsce dowódca akcji stwierdził, że w budynku piekarni występuje silne zadymienie, a w środku nie przebywają ludzie. Strażacy wyposażeni w aparaty ochrony dróg oddechowych podali prąd wody do wnętrza, na palące się wyposażenie jednego z pomieszczeń. Ponadto przy pomocy piły ratowniczej wykonano otwory w dachu, przez które podano prądy wody na poddasze, które również było objęte pożarem. Działania te doprowadziły do jego ugaszenia – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

 

Następnie, strażacy przystąpili do częściowej rozbiórki konstrukcji dachu i przelewania pogorzeliska.

W akcji trwającej ponad trzy godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP oraz cztery zastępy OSP.

 

PSP Garwolin, oprac. ur

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi!


Gm. Górzno – Pożar piekarni w Chęcinach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl