:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Gm. Wilga - Wypadek na DW801 - dwie osoby w szpitalu

W niedzielę 1 lipca, na DW801, w miejscowości Goźlin Górny, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do szpitala z obrażeniami ciała trafili kierowcy osobówek.

Dziś po godzinie 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 801, w rejonie miejscowości Goźlin Górny (gminy Wilga) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowcy podróżujący tą trasą napotykają utrudnienia.

Na miejscu zdarzenia działania prowadziły 2 zastępy PSP Garwolin, 1 zastęp OSP Wilga i 1 zastęp OSP Mariańskie Porzecze. Poszkodowanym pomocy udzielały 2 zespoły karetek pogotowia. Czynności na miejscu wypadku wykonywali policjanci.

 

Aktualizacja: 02.07.2018, 08:31

Dwie osoby w szpitalu

Do zdarzenia doszło w niedzielę 1 lipca. – Zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Goźlin Górny otrzymaliśmy o godzinie 12.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych. 53-letni kierowca pojazdu marki Renault Megane wykonywał manewr skrętu w lewo na posesję, a w tym samym czasie 42 –letni kierowca samochodu marki Citroen C4 wykonywał manewr wyprzedzania kolumny pojazdów. Obydwaj kierowcy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z PP Wilga.

 

Aktualizacja: 02.07.2018, 14:03

– Po godz. 12 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Goźlinie Górnym, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe: Citroen C4 i Renault Megane. Pomocy medycznej osobom poszkodowanym udzielił zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie elektryczne w uszkodzonych pojazdach oraz dokonali sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej blisko cztery godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP – informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego PSP w Garwolinie.

ur

Fot. OSP Wilga


Gm. Wilga - Wypadek na DW801 - dwie osoby w szpitalu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-01 19:24:53

    Jech cie zabiją na drodzie cie kur.... Cie nauczą jedziec

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl