:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Gm. Wilga: Wpadł w poślizg i uderzył w drzewa

Archiwum Aktualności, Wilga Wpadł poślizg uderzył drzewa - zdjęcie, fotografia

W nocy, w niedzielę 18 czerwca, w miejscowości Ruda Tarnowska, mężczyzna kierujący volkswagenem wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewa. W wypadku ucierpiała pasażerka samochodu, która trafiła do szpitala.

 

– Zgłoszenie o zdarzeniu w Rudzie Tarnowskiej otrzymaliśmy o godzinie 1.52. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letni kierowca osobowego volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewa. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka pojazdu i została przetransportowana do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Postępowanie w sprawie zdarzenia prowadzą policjanci z PP Wilga.


– Przed godz. 2 w nocy do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w Rudzie Tarnowskiej, w którym uczestniczył samochód osobowy Volkswagen Polo. Pomocy medycznej osobom poszkodowanym udzielił zespół pogotowia ratunkowego. Strażacy odłączyli zasilanie elektryczne w pojeździe i oświetlili teren działania – o przebiegu strażackich działań na miejscu zdarzenia informuje st. kpt. Tomasz Biernacki, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie.

W akcji trwającej ponad dwie godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i zastęp OSP Łaskarzew.


(KPP Garwolin, oprac. ur) 2017-06-19 11:29:47

Aktualizacja: 2017-06-19 12:05:53

Fot. poglądowe: arch. eG

Gm. Wilga: Wpadł w poślizg i uderzył w drzewa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl