:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C pochmurno z przejaśnieniami

Gra terenowa „W obronie Konstytucji Trzeciego Maja” w Miętnem

Już w środę 3 maja, podczas patriotycznej Majówki w Miętnem, na mieszkańców powiatu garwolińskiego będzie czekało mnóstwo atrakcji. Wśród nich między innymi gra terenowa „W obronie Konstytucji Trzeciego Maja”. Do udziału w wyjątkowej grze organizatorzy zapraszają całe rodziny.

 

Rok 1791, trwają ostatnie prace nad ustanowieniem konstytucji, która będzie ratunkiem dla upadającej Rzeczpospolitej. Niestety w zespole, który kończy przygotowania nad uchwaleniem dokumentu, zaczynają się tajemnicze zniknięcia. Losy konstytucji są zagrożone przez działania szpiega wrogiego dworu z północy. Do zadań uczestników gry należeć będzie pochwycenie szpiega.

 

Rodzinna gra miejska jest przeznaczona dla dowolnej kategorii wiekowej. Uczestnicy gry, podzieleni na zespoły, przemierzają park i jego okolicę w Miętnem, wyposażeni w specjalnie przygotowany scenariusz i mapę. Mają za zadanie odnalezienie około 9 punktów, które w ciekawy sposób przedstawią im realia czasów stanisławowskich. Na każdym z punktów za poprawnie wykonane zadanie otrzymają fragment hasła, które doprowadzi ich do „szpiega”. Epoka oświecenia to czas wielkich reform – niestety spóźnionych! Uczestnicy, przemierzając tereny Miętnego, odnajdą ucharakteryzowane postacie, które powierzą uczestnikom zadania do wykonania. Do zadań tych będzie należało m.in. przejście lekcji szermierki, krótki kurs czy egzamin z etykiety dworskiej drugiej połowy XVIII w. Na drużynę, która wskaże szpiega, czeka nagroda!

Aby poznać szczegóły Majówki w Miętnem, kliknij tutaj.

 

(Inf. Pras., oprac. ur) 2017-05-02 12:13:45


Gra terenowa „W obronie Konstytucji Trzeciego Maja” w Miętnem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl