:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C zamglenie

Gru Dru i Minionki od 21 lipca w Kinie Wilga

487 680 widzów – tylu Polaków wybrało się do kin podczas weekendu otwarcia komedii animowanej „Gru, Dru i Minionki”! To drugie największe otwarcie 2017 roku (na pierwszym miejscu wciąż króluje „Ciemniejsza strona Greya”: 500 757 widzów) i pierwsze w kategorii filmów animowanych! W Garwolinie komedię będzie można zobaczyć już od 21 lipca.

 

Minionki wyprzedziły trzecią część „Aut” (80 proc. więcej widzów!), a nawet przeboje kinowe „Sing” i „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”. Oba filmy zobaczyło w Polsce ponad milion widzów!

Tym samym trzy najlepsze wyniki otwarcia w 2017 roku należą do filmów wytwórni Universal: „Ciemniejsza strona Greya”, „Gru, Dru i Minionki” oraz ósma odsłona „Szybkich i wściekłych”.

Jest to zarazem najlepsze otwarcie ze wszystkich filmów z serii – „Jak ukraść księżyc”, „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki”. (Za: tylkohity.pl)

 

Sprzedaż biletów ruszyła!

Kino „Wilga” rozpoczyna sprzedaż biletów na film „Gru Dru I Minionki”. Już dziś zdobądź bilet na najbardziej wyczekiwaną animację wakacji. Zajmij najlepsze miejsce na sali i poznaj świat Minionków.

Minionki będą wyświetlane w Garwolińskim kinie od 21 lipca. Film wyświetlany będzie w formacie 2D i 3D.

Bilety można kupić w kasie kina w godzinach pracy kina lub on line.

 

(CSiK, oprac. ur)  2017-07-13 10:47:08


Gru Dru i Minionki od 21 lipca w Kinie Wilga komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl