Gryfowisko 2019 za nami – Zdjęcia i video


Portal eGarwolin.pl
11/09/2019

Inne Powiat Garwolin GminaTo był weekend świetnej zabawy w fantastycznej atmosferze z dobrymi jadłem i piciem oraz niezapomnianymi koncertami. Na scenie tegorocznego Gryfowiska wystąpiły zespoły: Tarło, Tabu, Leniwiec, Chwytak&Dj Wiktor, Witek Muzyk Ulicy, Queen CoverBand, Hellhaim i Cochise. Podczas zlotu motocyklowego nie zabrakło także parady ulicami Garwolina.

Po raz kolejny do Nowego Puznowa koło Garwolina zjechali motocykliści i miłośnicy ryczących maszyn oraz fani motoryzacji. Zlot motocyklowy Gryfowisko 2019 rozpoczął się w piątek 6 września. Do udziału w imprezie zaprosił Gryf MC Poland.

Zlotowe bramy zostały otwarte o godzinie 15.00. Sceną zarządzał człowiek orkiestra – boski Bosiek. Koncertowo "Gryfowisko 2019" wystartowało już po 19.30 koncertem zespołu Tarło. Podczas trzydniowej imprezy na scenie dla uczestników Gryfowiska wystąpiły zespoły: Tabu, Leniwiec, Chwytak&Dj Wiktor, Witek Muzyk Ulicy, Queen CoverBand, Hellhaim i Cochise.

Oprócz koncertowego szaleństwa organizatorzy przygotowali wiele atrakcji na weekend, wieńczący zakończenie lata i kończący wakacje. Na uczestników Gryfowiska czekały ciekawe konkursy oraz pyszne jadło i napoje. Pasjonaci mieli okazję wymienić się wrażeniami z motocyklowych wojaży i nie tylko. Tradycyjnie, spotkania miłośników ryczących maszyn odbywały się przy wybornych trunkach, pysznym jedzeniu i świetnej muzyce płynącej ze sceny. Wielu uczestników Gryfowiska odwiedziło Nowy Puznów po raz kolejny, ale byli i tacy, którzy dopiero poznawali klimat tego miejsca. Zarówno jedni, jak i drudzy planują wrócić tu za rok.

 

W sobotę tradycyjnie około godziny 14.00 odbyła się parada motocyklowa ulicami Garwolina. Niedziela była dniem regeneracji sił i zakończenia zlotu.

Więcej zdjęć i video ze zlotu można znaleźć na facebookowym fan page'u Gryfowiska

 

ur

 

 
Gryfowisko 2019 za nami – Zdjęcia i video - komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


zaloguj się
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Inne Powiat


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu