:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Grzejnik, sokowirówka, nawilżacz – wszelkie drobne AGD w sklepie Partner RTV AGD Garwolin!

Grzejnik, sokowirówka, nawilżacz – wszelkie drobne AGD w sklepie Partner RTV AGD Garwolin!

Zbliżają się długie jesienne wieczory, na które trzeba się dobrze przygotować. Niskie temperatury i brak słońca to tylko niektóre z problemów. Zobacz, co jeszcze Cię czeka i w jaki sposób Partner RTV AGD pomoże rozwiązać te problemy!

Partner RTV AGD to ogólnopolska sieć sklepów. Jeden z nich znajduje się w Garwolinie przy ulicy Targowej 2. Posiada szeroki wybór sprzętu, w tym różne drobne AGD, mogące znacznie ułatwić i uprzyjemnić życie codzienne. Wśród nich są na przykład grzejniki elektryczne, niezwykle przydatne jesienią i zimą. Spośród nich wyróżnić możemy choćby konwektorowe, które szybko zaczynają emitować ciepło, a po wyłączeniu szybko stygną. Inną opcją są olejowe, które długo się nagrzewają, ale za to emitują ciepło również po wyłączeniu. Czymś pomiędzy nimi są grzejniki ceramiczne, mające średni czas nagrzewania się. Jeszcze inną możliwość stanowią halogenowe, które nagrzewają kierunkowo, więc sprawdzą się w małych pomieszczeniach.

 

W sklepie Partner RTV AGD znaleźć można szeroki wybór grzejników w dobrych cenach. Najtańsze z nich są halogenowe, np. Grzejnik Halogenowy Ravanson HH01 z dwuletnią gwarancją, funkcją oscylacji i zabezpieczeniem przed przegrzaniem kupimy za niecałe 80 zł. W zakresie 100 zł mieszczą się też niektóre grzejniki konwektorowe, jak Konwektor Luxpol CH11. Dysponuje on maksymalną mocą 1800 W, posiada termostat i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Doskonale nadaje się do szybkiego ogrzania pomieszczenia. Znaleźć tu możemy też grzejniki olejowe, np. Grzejnik Olejowy Opti OS1611. Ma on moc wynoszącą aż 2500 W, co umożliwia stosunkowo szybki wzrost temperatury. Ponadto jest wyposażony w kółka, dzięki czemu jest bardziej mobilny.

Ale niskie temperatury to nie jedyny mankament jesiennych i zimowych miesięcy. Często w naszych domach jest też bardzo suche powietrze, co wynika z intensywnego nagrzewania, zamkniętych okien, a nieraz też ze słabej wentylacji. Komfort przebywania w takich pomieszczeniach może znacznie poprawić nawilżacz powietrza. Sklep Partner RTV AGD posiada szeroki ich wybór w dobrych cenach (ok. 150 zł), np. Nawilżacz Powietrza Begood GO 2028S, którego moc wynosi 30 W, pojemność zbiornika 2.4 litra, a wydajność 300 ml/h.

Inną propozycją jest Nawilżacz Adler AD 7958, który kosztuje nieco więcej i dysponuje mocą 25 W, a wydajnością 280 ml/h, ale za to posiada zbiornik o pojemności 5.8 l. Oznacza to, że może on pracować bez dolewania wody przez ponad 20 godzin!

Żeby zachować pełnię sił przez mroczne jesienne miesiące, potrzebujemy dużo witamin. Te z kolei dostarczą nam świeżo wyciskane soki z sokowirówki. Partner RTV AGD oferuje szeroki ich wybór. Wśród nich znaleźć można np. Sokowirówkę Zelmer ZJE1000S. Dysponuje ona mocą 700 W i jest wyposażona w pojemnik na sok o pojemności 0.8 l. Ponadto posiada duży otwór na całe warzywa i owoce. A dwuletnia gwarancja sprawi, że długo będzie można się cieszyć świeżo wyciskanymi sokami.

To i wiele więcej znajdą Państwo w sklepie Dora w Garwolinie przy Targowej 2 i na stronie internetowej Partner RTV AGD. Zapraszamy!

Dane kontaktowe:

Dora Garwolin, ul. Targowa 2

Facebook, strona Partner RTV AGD

Tel.: 25 684 31 23

 

Artykuł sponsorowany

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl