:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Handlował narkotykami? Zatrzymanie w gm. Pilawa

Sprawy kryminalne , Handlował narkotykami Zatrzymanie Pilawa - zdjęcie, fotografia

Paweł K. wpadł w ręce policji wieczorem w miejscowości Wygoda w gminie Pilawa. Gdy mundurowi zatrzymali do kontroli jego auto, znaleźli przy mężczyźnie gotowe działki z białym proszkiem, saszetkę z narkotykami i wagę elektroniczną.

– We wtorek 7 sierpnia, o godzinie 20.00, w miejscowości Wygoda w gminie Pilawa, policjanci z Posterunku Policji Pilawa zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Mazda. Podczas kontroli pojazdu i kierującego nim 35-letniego Pawła K. ujawnili 31 działek z białym proszkiem, saszetkę z białym proszkiem o wadze 105 g. oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany w Pomieszczeniu Dla Osób Zatrzymanych KPP Garwolin – informuje asp. Danuta Kalinowska z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Mundurowa dodaje, że mężczyźnie przedstawiono zarzut z art.62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, czyli posiadanie narkotyków. O zastosowaniu środków zapobiegawczych dla Pawła K. będzie decydowała Prokuratura Rejonowa w Garwolinie.

 

ur

Fot. poglądowa: freeimages.com


Handlował narkotykami? Zatrzymanie w gm. Pilawa komentarze opinie

 • B.... - niezalogowany 2018-08-09 16:12:29

  B... K... pewnie go sprzedała. Gonić frajera co morde na psach otwiera!!

 • Gość - niezalogowany 2018-08-09 17:30:02

  Może J.....K.....

 • Gość - niezalogowany 2018-08-09 17:55:24

  Owoc lasu i farmaceuta

 • Gość - niezalogowany 2018-08-09 19:02:15

  Nosil wilk raz kilka poniesli i wilka

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl