:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Handlowali narkotykami – aresztowane 3 osoby

Sprawy kryminalne , Handlowali narkotykami – aresztowane osoby - zdjęcie, fotografia

Garwolińscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali trzech mężczyzn, którzy handlowali narkotykami. Mężczyźni wprowadzili do obrotu około 1 kg amfetaminy. Zatrzymani zostali aresztowani na trzy miesiące.

– Garwolińscy kryminalni pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Garwolinie nad sprawą pracowali od dłuższego czasu. Efektem żmudnego i profesjonalnego rozpracowywania było ubiegłotygodniowe zatrzymanie trzech mężczyzn. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymani mężczyźni to mieszkańcy powiatu garwolińskiego w wieku od 30 do 34 lat – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

– Mężczyźni trudnili się handlem narkotyków. Do obrotu wprowadzili około 1 kilograma amfetaminy. Decyzją Sądu Rejonowego w Garwolinie zostali tymczasowo aresztowani na czas 3 miesięcy. Mężczyźni usłyszeli zarzuty handlu oraz posiadania narkotyków. Dodatkowo jeden z mężczyzn okazał się być właścicielem reklamówki z narkotykami, którą wyrzucił w pola w dniu 28 lipca na terenie Garwolina, gdyż zauważył patrol policji – dodaje asp. szt. Kapusta. (O narkotykach znalezionych w zbożu przeczytacie więcej tutaj)

 

W sprawie narkotykowej trwają dalsze czynności prokuratury i policji. Niewykluczone są dalsze zatrzymania.

 

KPP Garwolin, oprac. ur

Handlowali narkotykami – aresztowane 3 osoby komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-08-22 11:06:57

    Dobra robota oby tak dalej brawo

  • guest - niezalogowany 2018-08-25 11:24:13

    tępić chwasty

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl