:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C bezchmurnie

Harcerze stworzyli nową nową stronę Hufca ZHP „Orłów” Garwolin

Najważniejsze że jest to, że od początku do końca jest to projekt młodych ludzi, którzy sami wyszli z inicjatywą, sami ciężko pracowali, zdobywali wiedzę niezbędną do realizacji tego zadania, szukali rozwiązań, dzięki którym za stronę nie musimy płacić i ciężko pracowali, abyśmy mogli ruszyć od nowa – mówi komendantka Hufca ZHP „Orłów” Garwolin phm. Izabela Lach, która nie kryje dumy ze swoich harcerzy.

 

Grupą, która tworzyła nową stronę internetową Hufca ZHP „Orłów” Garwolin dowodziła Małgorzata Dziubak. W skład grupy wchodzili: Agnieszka Mucha, Małgorzata Lis, Sylwia Larkiewicz, Anna Smolewska, Kamila Opala i Damian Głowala.


Podołali wyzwaniu

– Stworzenie strony było całkowicie darmowe. Ważne jest dla nas, aby minimalizować koszty obsługi działalności Hufca, aby przeznaczyć je na kształcenie naszych kadr, czy zaproponowanie jego członkom różnych aktywności w jak najniższej cenie. Najważniejsze że jest jednak to, że od początku do końca jest to projekt młodych ludzi, którzy sami wyszli z inicjatywą, sami ciężko pracowali, zdobywali wiedzę niezbędną do realizacji tego zadania, szukali rozwiązań, dzięki którym za stronę nie musimy płacić i ciężko pracowali, abyśmy mogli ruszyć od nowa. Zapłacenie komuś za zrobienie strony internetowej, jej obsługę i miejsce na serwerze nie jest żadnym osiągnięciem. Zrobienie czegoś takiego od podstaw samodzielnie to wielkie wyzwanie, któremu grupa Gosi podołała – mówi komendantka Hufca ZHP „Orłów” Garwolin phm. Izabela Lach.

– Stworzenie strony zajęło im rok. Nasza strona zniknęła po zmianach kadrowych w 2015 roku i tyle właśnie czasu zajęło nam zrobienie nowej. Długo, ale samodzielnie i z jakim efektem. Jestem z dzieciaków bardzo dumna. Na tym właśnie polega harcerstwo: na stawianiu sobie ambitnych celów – dodaje phm. Izabela Lach.

Aby zobaczyć stronę internetową Hufca ZHP „Orłów” Garwolin w nowej odsłonie, kliknij tutaj lub w obrazek poniżej.

(ur) 2016-12-12 09:24:18

Fot. garwolin.zhp.pl


Harcerze stworzyli nową nową stronę Hufca ZHP „Orłów” Garwolin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl