:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

I Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy dla Młodzieży „Gala Oskarów- Żelechów 2017"

 • Fotka nr 0 z 5
 • Fotka nr 1 z 5
 • Fotka nr 2 z 5
 • Fotka nr 3 z 5
 • Fotka nr 4 z 5

Piękne miejsce, szczytne intencje organizatorów, suto zastawiony stół, moc niespodzianek, a do tego niesamowity prowadzący Wodzirej Fantomasz z Białej Podlaskiej. To wszystko było udziałem blisko 250 młodych ludzi z miasta i okolic Żelechowa, którzy wzięli udział w I Bezalkoholowym Balu Andrzejkowym dla Młodzieży „Gala Oskarów- Żelechów 2017".

Gospodarzami I Bezalkoholowego Balu Andrzejkowego dla Młodzieży „Gala Oskarów- Żelechów 2017", który odbył się 25 listopada w sali bankietowej „Łabędzi Dwór" byli proboszcz parafii Zwiastowania Najświętszej Marii Panny w Żelechowie ksiądz Eugeniusz Filipiuk, dekanalny duszpasterz młodzieży ksiądz Leszek Mućka oraz Siostry Opatrzności Bożej.

Tegoroczny bal rozpoczął się o godzinie 18:00 i trwał do 2 w nocy. Organizatorzy w przygotowanie włożyli całe swoje serce i czas, dlatego na uczestników balu czekała moc atrakcji i niespodzianek. – Nikt z nas ani przez chwilę nie czuł się sam, byliśmy jedną wielką rodziną – podkreślają uczestnicy zabawy, a to dzięki wspólnym tańcom i zabawom integracyjnym oraz atmosferze jedności i równości. Radosne, uśmiechnięte twarze młodych cieszyły oczy organizatorów. Tańcom i niespodziankom nie było końca. Przygotowano konkursy z nagrodami, w których młodzież wygrała m.in. vouchery do SPA, bony zniżkowe na kurs prawa jazdy, talony na kebaby, kosmetyki i wiele innych. Kulminacyjnym punktem wieczoru było losowanie wśród wszystkich uczestników nagrody niespodzianki – wysokiej klasy roweru.

– Młodzież po raz kolejny udowodniła, że można się świetnie, kulturalnie i świadomie bawić bez alkoholu i innych używek – mówi ksiądz Leszek Mućka, który dodaje, że o udanej zabawie decyduje atmosfera i towarzystwo.

To misja niesienia efektywnej pomocy i wsparcia młodym ludziom przez Parafię Rzymsko-Katolicką w Żelechowie, przy współpracy z władzami Urzędu Miasta i ludzi dobrej woli doprowadziła do zorganizowania Bezalkoholowego Balu Andrzejkowego, promującego dobrą zabawę, otwartość na drugiego człowieka a przede wszystkim trzeźwość.

 

Organizatorzy cieszą się tak licznym udziałem młodzieży i dziękują władzom miasta na czele z burmistrz Mirosławą Miszkurka, sponsorom i darczyńcom za wsparcie inicjatywy, a szczególnie panu Andrzejowi Brychowi za darmowe udostępnienie sali oraz straży pożarnej i policji za zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom wydarzenia. Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec pomysłów i obiecują kolejne przedsięwzięcia.

Od najbliższego piątku będzie można obejrzeć film z balu na stronie parafii Żelechów: www.zelechow.sacro.pl


Parafia Żelechów, oprac. ur

 


I Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy dla Młodzieży „Gala Oskarów- Żelechów 2017" komentarze opinie

 • gość 2017-11-29 10:25:26

  Super w końcu jakaś Chrystoteka na trzeźwo dziś to wyjątki.

 • Setka - niezalogowany 2017-11-29 15:46:25

  Moze i bez ciekawe w.jakim stanie przybyli na sale

 • gość 2017-12-01 15:29:22

  bal bezalkoholowy a po balu chlanie taniego piwska z lidla do porzygu - tak się bawi, tak się bawi Garwolin .

 • gość 2017-12-03 22:29:32

  ^ Komuś się miejscowości pomyliły ale powiem że fajnie masz xD

 • Gość - niezalogowany 2017-12-04 16:54:56

  Kto nie był niech ni pisze głupstw, po prostu pokazaliśmy jak się bawić bez alkoholu, nagrody dla każdego było super, impreza idealna. Bez alkoholu młodzież i dorośli tez się potrafią bawić, tylko trzeba chcieć!

Dodajesz jako: Zaloguj się