:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C mgła

I jesienny bieg na orientację w Wildze

Biegi, jesienny orientację Wildze - zdjęcie, fotografia

Ośrodek Socjoterapeutyczny „Wspólny Dom” w Wildze wspólnie z Tesco, Truchtacz.pl, Hufcem „Orłów” ZHP Garwolin i portalem eGarwolin zaprasza do udziału w I jesiennym biegu na orientację „Wilgaino”.

„Wilgaino” to aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z mapą i kompasem dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół! I jesienny bieg na orientację odbędzie się w niedzielę 21 października w Stanicy harcerskiej w Polewiczu. Starto biegu o godzinie 13.00.

Jak podkreślają organizatorzy, bieg jest dla każdego! Uczestnicy mają do wyboru trzy trasy: rodzinną (ok. 1,5 km), średnią (ok. 3 km) i długą (ok. 8 km).

Osoby chcące wziąć udział w biegu mogą zapisywać się do 16 października pod nr tel.: 502048075 i w dniu biegów od godziny 12.00. Pod podanym numerem telefonu można także uzyskać szczegółowe informacje o biegu.

 

Program wydarzenia:

12.00 – otwarcie biura zawodów
12.45 – odprawa techniczna
13.00 – start biegu

 

Regulamin biegu można znaleźć na stronie internetowej www.wspolnydom-wilga.pl. Przed rozpoczęciem biegu każdy jego uczestnik otrzyma mapę, numer i kartę startową, a po biegu gorący posiłek. Wszyscy uczestnicy wydarzenia, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowy dyplom. Na zwycięzców czekają medale.

 

Udział w biegu jest bezpłatny.

 

ur


I jesienny bieg na orientację w Wildze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl