:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  18°C bezchmurnie

II Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej "Kobieta w odcieniu patriotyzmu"

Inne Konkursy, Ogólnopolski Konkurs Fryzjerskiej

Już w marcu, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie, odbędzie się II Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej "Kobieta w odcieniu patriotyzmu". Organizatorzy zapraszają szkoły z całego kraju do zgłaszania uczestników.

Organizatorem II Ogólnopolskiego Konkursu Mody Fryzjerskiej “Kobieta w odcieniu patriotyzmu” jest Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP im. T. Kościuszki w Garwolinie. Konkurs odbędzie się 14 marca w placówce, która mieści się przy ul.II Armii Wojska Polskiego 20 w Garwolinie. Rejestracja uczestników oraz nadanie numerów stanowisk odbędzie się w godzinach od 8.00 do 8.30. Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej rozpoczną zmagania o godzinie 9.00. Konkurs potrwa do godziny 14.00.

Celem konkursu jest m.in.:wyzwolenie w młodzieży inicjatyw i twórczych poszukiwań, doskonalenie i promowanie umiejętności z zakresu branży fryzjerskiej, zaprezentowanie się zawodników przed potencjalnym pracodawcą, nawiązywanie współpracy i wymiana doświadczeń między uczniami oraz ukazanie własnego potencjału. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie wykonanie fryzury, stylizacji i makijażu.

Zgłoszenia należy kierować do 5 marca 2018 roku na adres szkoły:

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie

tel. 25 682 21 00; e-mail office@zsp2garwolin.pl

Koordynatorami konkursu są Kamila Lis (518 855 008) i Katarzyna Gugałka (511 929 870).

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe za zdobycie 1, 2 i 3 miejsca. Dodatkowo zostaną wręczone wyróżnienia, nagroda specjalna Dyrektora ZSPnr2CKP w Garwolinie oraz nagrody specjalne ufundowane i przyznane przez pracodawców, przedstawicieli rynku pracy, branży fryzjerskiej i kosmetycznej. (Kliknij tutaj i zobacz relację z I edycji wydarzenia)

Regulamin konkursu, karta zgłoszenia i zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania poniżej.

Konkurs odbędzie się pod patronatem starosty powiatu garwolińskiego Marka Chciałowskiego.

Wydarzenie wspierają sponsorzy:
Fale Loki Koki,Masha,Studio Ruchu Kordszewscy, Nessi, Art Flowers, Salon Kosmetyczny Anna Domańska, Salon Sukien Ślubnych Alpina Mróz, Studio Fotograficzne Paulina Odziemczyk, Ekolider, Studio Fryzjerskie ,,Jola'', Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów, Salon Fryzjerski ,,Ela'', "Smak Drób'' Stefan Gniadek, Salon Fryzjerski ,,Beata'', Fotografia Reportażowa i Studyjna ,,Kobus'', Piekarnia- Cukiernia Żabczyńscy, Poldom Grzegorz Siarkiewicz, Bank BGŻ BNP PARIBAS, Klinika Urody ,,Czekoladowy świat'', Amis, "Magnolia" Małgorzata Kamińska, Mary Kay Iwona Odziemczyk, ,,AGA'' Sklep Odzieżowy, Studio ,,Nicola", "Jarmir'' Owoce warzywa, Usługi Krawieckie "VESTITI'' Izabela Zasiewska, Usługi Krawieckie - Anna Belka, DJ Kowal -Patryk Kowalski, KS System, Studio Fryzur,, NICOLA'.

 

Konkurs patronatem medialnym objęli portal eGarwolin.pl, Gazeta Powiatu Garwolińskiego Twój Głos i Wirtualny Garwolin.

urII Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej "Kobieta w odcieniu patriotyzmu" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl