:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

III Duathlon Garwoliński „Strefa 2018” – ruszają zapisy

Kiedy: 2018-05-01 , godzina: 00:00 | Gdzie: Garwolińska Strefa Aktywności Gospodarczej

Inne Dyscypliny, Duathlon Garwoliński „Strefa 2018” ruszają zapisy - zdjęcie, fotografia

Miłośniku biegania i jazdy na rowerze zgłoś się! W samo południe w poniedziałek 19 marca ruszają zapisy na III Duathlon Garwoliński „Strefa 2018”. Uczestnicy wystartują 1 maja.

Duathlon odbędzie się w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja amatorów jazdy na rowerze oraz biegania.

1 maja zawodnicy pokonają około 27 kilometrową trasę, biegnąc i jadąc na rowerze. O nagrody będzie można walczyć w klasyfikacji generalnej – Open Mężczyźni i Open Kobiety oraz w różnych kategoriach wiekowych. Najlepsi otrzymają statuetki, a wszyscy uczestnicy zabiorą do domów pamiątkowe medale.

Organizatorami wydarzenia są: Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie „Truchtacz.pl” oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”.

Początek zapisów: 19.03 godz. 12:00

Opłata startowa: 30 zł

Regulamin do pobrania poniżej.

Link do zapisów – kliknij tutaj.

 

CSiK, oprac. ur
III Duathlon Garwoliński „Strefa 2018” – ruszają zapisy komentarze opinie

  • gość 2018-03-20 02:31:06

    Czy Garwolińska Strefa Aktywności Gospodarczej nie powinna zmienić nazwy na Garwolińską Strefę Aktywności Sportowej? Unikatowe i zjawiskowe miejsce.

  • gość 2018-03-22 17:13:11

    GSAG??? chyba pomyłka w nazwie??? Garwolińska strefa aktywności gospodarzy (rolników) ja tylko widzę że rolnikom wyasfaltowali drogi na pola i zrobili im oświetlenie. Nie ma co mamy najnowocześniejszych rolników który już nie ubłocą sobie nowych ciągników tylko pojadą asfaltem. Brawo nasi włodarze. Czekam teraz na kolejne kawałki asfaltu ... ooo już mogę zaproponować, np całą ścieżkę ekologiczną - ten fragment edukacyjny jak by dało radę wyasfaltować, fajnie by się tam chodziło, nikt by sobie nie pobrudził błotem butów, nie potknął się o jakieś patyki rowerem też można było by się przejechać.

  • Do gości - niezalogowany 2018-04-27 14:51:55

    Ale z was są bakłażany. !!!!

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl