:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Inauguracyjna sesja w Borowiu

W minionym tygodniu w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Borowiu odbyła się inauguracyjna sesja rady gminy Borowie VII kadencji. Podczas posiedzenia nowo wybrani radni otrzymali zaświadczenia i składali ślubowanie.

 

Sesję w dniu 28 listopada rozpoczął najstarszy radny Tadeusz Baranek. Z rąk przewodniczącej gminnej komisji wyborczej Krystyny Duda radni otrzymali zaświadczenia o wyborze na radnego. Następnie każdy kolejno złożył ślubowanie.

 

{jb_greenbox}W tym dniu ślubowanie złożyli: Alicja Szaniawska, Marzena Nowak, Albert Baran, Tadeusz Baranek, Sylwester Kaliński, Krzysztof Kania, Stanisław Michna, Krzysztof Osiak, Beata Pasternak, Tomasz Rogala, Elżbieta Rybicka, Maria Sabak, Jakub Wiechetek, Janusz Zawadka.{/jb_greenbox}

W wyniku tajnego głosowania na przewodniczącą rady wybrano Alicję Szaniawską. Zastępcą przewodniczącej została Marzena Nowak. Obie radne sprawowały te funkcje w poprzedniej kadencji. Następnie wójt gminy Borowie Wiesław Gąska otrzymał zaświadczenie, a także złożył uroczyste ślubowanie.

 

(borowie.pl, oprac.dw) 2014-12-03 13:54:06


Inauguracyjna sesja w Borowiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl