:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C pochmurno z przejaśnieniami

IX Wystawa Gołębi Rasowych i Ozdobnych im. Adama Moczulskiego w Garwolinie

Kiedy: 2018-11-10 , godzina: 08:00 | Gdzie: Hala przy ul. Żwirki i Wigury

W Garwolinie, Wystawa Gołębi Rasowych Ozdobnych Adama Moczulskiego Garwolinie - zdjęcie, fotografia

W weekend 10-11 listopada do Garwolina zjadą najpiękniejsze gołębie. Wszystko za sprawą IX już Regionalnej Wystawy Gołębi Rasowych i Ozdobnych. Tradycyjnie miejscem wystawy będzie hala sportowa przy ul. Żwirki i Wigury w Garwolinie. W tym roku wystawa nosi imię zmarłego współorganizatora wydarzenia Adama Moczulskiego.

Wystawa gołębi na stałe wpisała się w program imprez organizowanych w Garwolinie. Mimo nagłej śmierci jednego z głównych organizatorów tuż przed ubiegłoroczną wystawą (Nie żyje Adam Moczulski), wydarzenie odbyło się dzięki drugiemu z organizatorów Marcinowi Malitce. Adama Moczulskiego zastąpiła wówczas jego żona Jolanta.

W najbliższy weekend, 10-11 listopada, Marcin Malitka i Jolanta Moczulska, serdecznie zapraszają wszystkich miłośników gołębi na kolejną wystawę. – Od tego roku wystawa nosić będzie imię pomysłodawcy i głównego organizatora wystawy mojego męża Adama Moczulskiego. Zapraszamy hodowców i sympatyków tych pięknych ptaków do udziału w wystawie – do udziału w wydarzeniu zachęca Jolanta Moczulska.

– Zwiedzający będą mogli podziwiać ponad 650 okazów z ponad 30 ras. Tradycyjnie wystawę podzieliliśmy na część wystawową i cześć, gdzie można będzie wymienić nadwyżki hodowlane. Co roku, cała wystawa jest tłumnie odwiedzana przez hodowców, jak i przez mieszkańców Garwolina i okolic, którzy przychodzą podziwiać gołębie – mówi Marcin Malitka.

Wzorem lat ubiegłych, dla najmłodszych zostaje przygotowana pokaz ptaków egzotycznych.

Wystawa będzie czynna w sobotę od godziny 8 do 16, a w niedzielę w godzinach od 8 do 13:30. Wymiana nadwyżek hodowlanych w sobotę od 6 do 16, a w niedzielę od 6 do 13.

Bilet wstępu: 15 zł. Kobiety i dzieci GRATIS.

 

IX Wystawa Gołębi Rasowych i Ozdobnych im. Adama Moczulskiego w Garwolinie komentarze opinie

  • gość 2018-11-09 07:58:31

    Mieliście kiedyś sąsiada gołębiarza? Ja tak. Wszystko miałem ubabrane odchodami. Np dopiero umyty samochód, a nawet okna w domu. Jak tu potem utrzymać dobre sąsiedztwo?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-09 12:50:51

    Było i ty założyć golebi byście do ścinki ganiali i było by przy piwku o czym rozmawiac

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl