:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Dzień Typera, trenerzy zawodnicy typują mecze Klasy - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 02/11/2019 10:00

Przed nami weekend pełen wrażeń. Zespoły z powiatu powalczą o kolejne ligowe punkty. Przedstawiamy typy wybranych zawodników.

TYPY Piotra Szostaka, zawodnika Hutnika Huta Czechy

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 3:0

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 3:1
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 1:1
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 8:0

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 2:1

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 2:2
PKS Radość - Burza Pilawa 3:1
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:1
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 2:1

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 3:0

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 1:3
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 1:2


TYPY Rafała Głąbickiego, grającego trenera Hutnika Huta Czechy

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 2:0

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 2:2
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 1:1
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 4:0 

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 1:0 

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 1:1
PKS Radość - Burza Pilawa 2:1
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 1:2
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 2:0

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 2:0

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 3:0
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 0:2


TYPY Przemysława Galbarczyka, zawodnika Promnika Gończyce

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 2:1

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 4:1
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 1:3
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 5:0

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 4:1

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 2:1
PKS Radość - Burza Pilawa 3:1
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:1
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 2:1

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 5:0

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 3:1
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 2:1


TYPY Pawła Krogulca, zawodnik Wisły Maciejowice

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 1:1

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 2:2
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 1:2
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 5:0 

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 1:1

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 3:1
PKS Radość - Burza Pilawa 2:1
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 1:1
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 1:1 

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce Nojszewianka Dobre 3:1

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka  1:0
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 1:1


TYPY Damiana Żaka, zawodnika Burzy Pilawa

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 3:1

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień  Dębe Wielkie - Orzeł Unin 3:1
Wilga Miastków Kościelny - Zryw Sobolew 1:2
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 8:0

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 3:1

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 0:2
PKS Radość - Burza Pilawa 1:2
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:1
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 3:1

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 3:1

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 2:1
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 3:2

TYPY Dawida Wasążnika, bramkarza Wilgi Garwolin

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 1:2

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 3:3 
Wilga Miastków Kościelny - Zryw Sobolew 1:3
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 4:0

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 1:3

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 2:1
PKS Radość - Burza Pilawa 3:1
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:2
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 2:1

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 3:1

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 1:2
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 2:1
TYPY Przemysława Barana, zawodnika Wilgi Miastków Kościelny

TYPY Michała Wiśniocha, zawodnika Zrywu Sobolew

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 2:1

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 2:3
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 2:4
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 6:1

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 2:1

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 1:2
PKS Radość - Burza Piława 3:1
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 0:1
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 4:1

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 5:2

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 3:1
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 3:2


TYPY Marka Górskiego, zawodnika Zrywu Sobolew

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 3:1

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 3:1
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 2:4
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 9:0

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 3:0

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 1:1
PKS Radość - Burza Pilawa 4:1
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:1
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 4:0

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 2:1

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 1:2
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 1:1


TYPY Filipa Trzpila, grającego trenera Promnika Łaskarzew

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 1:2

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 1:2 
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 2:2 
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 0:1

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 0:2 

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 1:0 
PKS Radość - Burza Pilawa 3:0 
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 0:3 
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 2:2 

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 3:1

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 1:2 
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 2:0


TYPY Cezarego Jakubaszka, bramkarza Orła Unin

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 3:1

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 1:2
Wilga Miastków Kościelny -Zryw Sobolew 1:2
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 9:0

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 1:1

KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 1:2
PKS Radość - Burza Pilawa 3:0
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:2
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 3:0

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 4:0

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 1:0
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 1:2


TYPY Damiana Matysiaka, zawodnika Orła Unin

IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 4:1

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 1:3
Wilga Miastków Kościelny - Zryw Sobolew 1:3
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 6:1

KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 4:0
 
KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 0:1
PKS Radość - Burza Pilawa 3:0
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:3
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 3:0

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 3:1

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 2:0
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 0:3

 

TYPY Przemysława Barana, zawodnika Wilgi Miastków Kościelny


IV LIGA
Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 2:0

KLASA OKRĘGOWA (SIEDLCE)
Płomień Dębe Wielkie - Orzeł Unin 2:0
Wilga Miastków Kościelny - Zryw Sobolew 2:1
Hutnik Huta Czechy - MKS Małkinia 5:0
KLASA A (SIEDLCE)
Tęcza Stanisławów - Sęp Żelechów 3:1
 
KLASA A (WARSZAWA)
Amur Wilga - Advit Wiązowna 2:0
PKS Radość - Burza Pilawa 3:0
Zły Warszawa - Promnik Łaskarzew 2:0
Józefovia II Józefów - Wisła Maciejowice 3:0

KLASA B (SIEDLCE)
Promnik Gończyce - Nojszewianka Dobre 2:0

KLASA B (WARSZAWA)
Jedność Warszawa - KS Puznówka 1:2
Orzeł Parysów - Sokół Kołbiel 0:2
 

(map)

Reklama

Jak trenerzy i zawodnicy typują mecze od IV ligi do Klasy B? komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.




Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Pomogę zredagować pracę

Pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury w prywatnych zbiorach pozwala mi redagować prace na..


mieszkanie do wynajęcia na

Mieszkanie na Korczaka w bloku nad apteką, przestronne, nowoczesne, duży taras, pokój z kuchnią (połączone), garderoba, winda, w pełni umeblowane,..


OKNA DRZWI BRAMY PLISY ROLETY

Zapraszamy do punktu sprzedaży Garwolin ul. Kościuszki 48B W ofercie : - okna PCV - drzwi wew, i zew. - bramy garażowe - drzwi stalowe - rolety (..


Kupię pamiątki, książki , mapy

Kupię rzeczy związane z powiatem garwolińskim - książki, opracowania, wspomnienia, - pamiątki, medale, - mapy, - zdjęcia, - itp.


sprzedam dom

Sprzedam piętrowy dom (1/2 bliżniaka) w Garwolinie ul II Armii Wojska Polskiego 75. Powierzchnia użytkowa 165 m2, 348 m2 powierzchnia gruntu. 5..


Sprzedam piekna dzialke

Sprzedam działke budowlana 2.071m2 na zamknietej prywatnej ulicy w Mierziaczce, 0.5km od obwodnicy Garwolina, 3km od centrum Garwolina. Prad, gaz,..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez egarwolin.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Firma Wydawnicza Michał Gawryołek z siedzibą w Ryki 08-500, ul. Szkolna 1

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"