:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Dzień Typera, trenerzy zawodnicy typują mecze Klasy - zdjęcie, fotografia
Portal eGarwolin.pl 08/11/2019 20:54

Przed nami weekend pełen wrażeń. Zespoły z powiatu powalczą o kolejne ligowe punkty. Przedstawiamy typy wybranych zawodników.

 

TYPY Piotra Szostaka, zawodnika Hutnika Huta Czechy

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 3:1

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 6:0
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 2:2
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 0:5
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:3

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 0:3

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 0:4
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 1:3
Burza Pilawa - Zły Warszawa 1:1
CKS Celestynów - Amur Wilga 0:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 1:1

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 3:0
KS Puznówka - City Wilanów 0:5


TYPY Rafała Głąbickiego, grającego trenera Hutnika Huta Czechy

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 2:1

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 6:0
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 1:1
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 0:3
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:2

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 0:2

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 1:4
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 3:1
Burza Pilawa - Zły Warszawa 1:2
CKS Celestynów - Amur Wilga 0:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 0:1

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 3:0 
KS Puznówka - City Wilanów 0:2


TYPY Przemysława Galbarczyka, zawodnika Promnika Gończyce

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 3:1

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 4:1
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 1:2
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:3
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 2:1

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 1:2

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 1:5
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 3:2
Burza Pilawa - Zły Warszawa 2:1
CKS Celestynów - Amur Wilga 1:3

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 0:3

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 2:0
KS Puznówka - City Wilanów 0:3

TYPY Pawła Krogulca, zawodnik Wisły Maciejowice

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 2:1

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 2:1
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 2:3
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:4
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:1

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 1:2

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 2:2 
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 2:1
Burza Pilawa - Zły Warszawa 1:1
CKS Celestynów - Amur Wilga 1:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 1:2

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów  2:2
KS Puznówka - City Wilanów 1:1

TYPY Dawida Wasążnika, bramkarza Wilgi Garwolin


IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 1:1

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 2:1
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 1:3
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:6
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 2:2

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 3:1

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 1:6
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 2:1
Burza Pilawa - Zły Warszawa 2:3
CKS Celestynów - Amur Wilga 1:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 1:3

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 2:2
KS Puznówka - City Wilanów 2:1

TYPY Michała Wiśniocha, zawodnika Zrywu Sobolew

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 2:0

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 5:0
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 2:1
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:2
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 0:1

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 1:3

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 0:6
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 3:0
Burza Pilawa - Zły Warszawa 2:3
CKS Celestynów - Amur Wilga 1:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 2:4

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 3:1
KS Puznówka - City Wilanów 1:5


TYPY Marka Górskiego, zawodnika Zrywu Sobolew

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 4:0

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 3:1
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 2:1
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:4
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:2

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 0:2

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 0:6
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 1:3
Burza Pilawa - Zły Warszawa 1:2
CKS Celestynów - Amur Wilga 0:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 0:2

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 1:1
KS Puznówka - City Wilanów 0:3


TYPY Filipa Trzpila, grającego trenera Promnika Łaskarzew

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 1:2

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 2:0 
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 2:1 
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 0:2 
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:2 

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 2:2 

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 0:4 
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 3:0 
Burza Pilawa - Zły Warszawa 1:1 
CKS Celestynów - Amur Wilga 1:1 

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 0:3 

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 2:2 
KS Puznówka - City Wilanów 2:1


TYPY Cezarego Jakubaszka, bramkarza Orła Unin

IV LIGA
Radomiak II Radom - Wilga Garwolin 2:2

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 4:0
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 1:5
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:3
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:3

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 1:4

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 1:5
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 2:1
Burza Pilawa - Zły Warszawa 2:2
CKS Celestynów - Amur Wilga 1:3

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 0:4

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów  3:1
KS Puznówka - City Wilanów 1:6


TYPY Damiana Matysiaka, zawodnika Orła Unin

IV LIGA
Radomiak Radom - Wilga Garwolin 2:2

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 13:0
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 1:2
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:3
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:1

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 0:1

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 1:1
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 3:1
Burza Pilawa - Zły Warszawa 2:1
CKS Celestynów - Amur Wilga 0:1

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 0:2

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 3:0
KS Puznówka - City Wilanów 1:2


TYPY Przemysława Barana, zawodnika Wilgi Miastków Kościelny


IV LIGA
Radomiak Radom - Wilga Garwolin 3:0

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 3:0
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 0:2
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 0:2
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 0:2

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 0:3

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock 0:4
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 0:2
Burza Pilawa - Zły Warszawa 0:2
CKS Celestynów - Amur Wilga 0:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 0:2

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 2:0
KS Puznówka - City Wilanów 0:2
 

TYPY Damiana Żaka, zawodnika Burzy Pilawa

IV LIGA
Radomiak Radom - Wilga Garwolin 3:1

KLASA OKRĘGOWA
Orzeł Unin - Miedzanka Miedzna 5:0
Zryw Sobolew - Tygrys Huta Mińska 1:4
Jastrząb Żeliszew - Hutnik Huta Czechy 1:3
Victoria Kałuszyn - Wilga Miastków Kościelny 1:3

KLASA A (SIEDLCE)
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki 1:4

KLASA A (WARSZAWA)
Wisła Maciejowice - Start Otwock0:6
Promnik Łaskarzew - Józefovia II Józefów 3:2
Burza Pilawa - Zły Warszawa 2:1
CKS Celestynów - Amur Wilga 1:2

KLASA B (SIEDLCE)
Niwa Tęczki - Promnik Gończyce 1:3

KLASA B (WARSZAWA)
SF Wilanów - Orzeł Parysów 3:1
KS Puznówka - City Wilanów 0:5
 

(map)

Reklama

Jak trenerzy i zawodnicy typują mecze od IV ligi do Klasy B? komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.




Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

OKNA DRZWI BRAMY PLISY ROLETY

Zapraszamy do punktu sprzedaży Garwolin ul. Kościuszki 48B W ofercie : - okna PCV - drzwi wew, i zew. - bramy garażowe - drzwi stalowe - rolety (..


Sprzedam piekna dzialke

Sprzedam działke budowlana 2.071m2 na zamknietej prywatnej ulicy w Mierziaczce, 0.5km od obwodnicy Garwolina, 3km od centrum Garwolina. Prad, gaz,..


Pomogę zredagować pracę

Pomoc w pisaniu wzorów prac dyplomowych. Szeroki zakres tematyczny i bogaty zasób literatury w prywatnych zbiorach pozwala mi redagować prace na..


Sprzedam Dom 68 m Łaskarzew

Sprzedam dom w Łaskarzewie 15km od Garwolina, Bogata infrastruktura , szkoły sklepy blisko centrum miasta 250 m. Dom murowany , okna pcv, drzwi..


Kupię pamiątki, książki , mapy

Kupię rzeczy związane z powiatem garwolińskim - książki, opracowania, wspomnienia, - pamiątki, medale, - mapy, - zdjęcia, - itp.


sprzedam dom

Sprzedam piętrowy dom (1/2 bliżniaka) w Garwolinie ul II Armii Wojska Polskiego 75. Powierzchnia użytkowa 165 m2, 348 m2 powierzchnia gruntu. 5..


mieszkanie do wynajęcia na

Mieszkanie na Korczaka w bloku nad apteką, przestronne, nowoczesne, duży taras, pokój z kuchnią (połączone), garderoba, winda, w pełni umeblowane,..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez egarwolin.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Firma Wydawnicza Michał Gawryołek z siedzibą w Ryki 08-500, ul. Szkolna 1

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"