:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Jakub Piesiewicz w obronie pasa TFL już 18 listopada w Radomiu

Mistrz TFL Jakub Piesiewicz 18 listopada w Radomiu stanie przed najważniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Reprezentant klubu MSFG Garwolin pierwszy raz w karierze będzie bronił pasa mistrzowskiego TFL.

 

"Zacięty" tytuł championa w kategorii koguciej wywalczył podczas dziesiątej odsłony Thunderstrike Fight League w Lublinie. Wtedy to pewnie pokonał w rewanżowym starciu przedstawiciela Shark Top Team Łódź, Mikołaja Kałudę. – Walki Kuby są zawsze na najwyższym poziomie emocjonalnym. Dążymy do tego aby starcia mistrzowskie były międzynarodowe i tak będzie tym razem. Marzy mi się jednak rewanżowy pojedynek z Polakiem, Dawid Gralka ale z powodu jego obecnej rekonwalescencji nie jest to możliwe. "Zacięty" będzie bronił tytułu z bardzo dobrym zawodnikiem z zagranicy – komentuje Jacek Sarna.

Zawodowa Gala MMA, TFL 12 już 18 listopada w radomskiej Hali MOSiR. Bilety na galę będą dostępne w sprzedaży od 1 października na stronie www.tflmma.pl oraz w RADOMIU: Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia „ATLETA” Ul.Wałowa 8.

 

Inf. i fot. TFL - Thunderstrike Fight League

(oprac. ur) 2017-09-21 08:37:21


Jakub Piesiewicz w obronie pasa TFL już 18 listopada w Radomiu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl