:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C pochmurno z przejaśnieniami

Jastrabye Borowie – Nakręcili film z okazji dwóch lat działalności klubu

Motocykliści z Jastrabye Borowie stworzyli krótki film obrazujący dwa lata działalności klubu. Kadry wykorzystane na potrzeby tej produkcji pochodzą z wielu miejsc i wydarzeń, wyjazdów, zlotów czy imprez zamkniętych, w których brali udział.

Klub motocyklowy Jastrabye Borowie powstał w 2016 roku. W połowie listopada, na kanale klubu w YouTube został opublikowany film, przedstawiający dwa lata działalności klubu. Kadry wykorzystane na potrzeby tej produkcji pochodzą z wielu miejsc i wydarzeń, wyjazdów, zlotów czy imprez zamkniętych, w których motocykliści brali udział. To nie pierwszy materiał video, jaki zrealizowali. Członkowie klubu Jastrabye Borowie podkreślają, że szczególny nacisk kładą na promowanie turystyki motocyklowej w Polsce. Z każdego zlotu bądź wyjazdu przygotowują materiał filmowy przeznaczony dla zainteresowanych tematyką widzów.

 

W ciągu dwóch lat działalności klubu motocyklowego los nie był łaskawy dla jego członków, odbierając jednego z założycieli i wiceprezydenta Mateusza „Mateo” Baranka, który zginął w wypadku motocyklowym we wrześniu 2016 roku. Rok później klub motocyklowy Jastrabye Borowie zorganizował In Memory of Mateo 1 – memoriał poświęcony pamięci zmarłemu motocykliście. (Zobacz zdjęcia i video>>>)

Mimo ulewnego deszczu w obchodach wzięło udział jedenaście klubów motocyklowych, a impreza zapisała się wielkimi literami w historii Borowia.

W tle filmu, obrazującego dwa lata działalności klubu, widzowie słyszą cover utworu Raign "Knocking on heaven's door" w wykonaniu Kayle Magri & Nick James.

 

Jastrabye Borowie/ur


Jastrabye Borowie – Nakręcili film z okazji dwóch lat działalności klubu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się