:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Jesienny koncert po godzinach. Na scenie Aurelia Luśnia

Już dziś o 19.30 na scenie sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zaśpiewa Aurelia Luśnia. Koncert będzie promował najnowszą płytę artystki „Po godzinach”.

 

Album zawiera 11 piosenek, do których Aurelia sama stworzyła muzykę, a teksty powstały we współpracy z Joanną  Piwowar-Antosiewicz i Piotrem Banaszkiem. Artystka określa swoje utwory  jako słodko-gorzkie i taki też będzie koncert: czasem wesoło, a czasem nostalgicznie. Mocne brzmienia będą przeplatać się ze spokojnymi utworami. Na scenie obok Aurelii pojawi się zespół w składzie: Paweł Stankiewicz, Bartek Krauz, Paweł Bomert i Piotr Maślanka.

Aurelia Luśnia jest artystką znaną publiczności nie tylko przez swoje koncerty, lecz także dzięki prowadzeniu zajęć wokalnych w Szkole Muzycznej I stopnia w Garwolinie. Sama mówi o sobie, że jest z wykształcenia śpiewaczką, a z zamiłowania wokalistką. Aurelia ma na swoim koncie jeszcze dwie płyty „Wracam do domu” oraz „Pozytywkę” i zapewnia, że album „Po godzinach” nie będzie ostatnim.

 

Koncert Aurelii Luśni „Po godzinach”

5 października godz. 19:30

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

wstęp wolny

 

(CSiK, oprac. ur) 2017-10-05 08:44:00


Jesienny koncert po godzinach. Na scenie Aurelia Luśnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl