:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Julia Rodak i Weronika Tratkiewicz finalistkami ogólnopolskiego konkursu

Julia Rodak i Weronika Tratkiewicz z Powiatowego Gimnazjum w Żelechowie zostały finalistkami ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia, organizowanego w ramach programu „Trzymaj Formę” przez Państwową Inspekcję Sanitarną i Polską Federację Producentów Żywności.


Konkurs skierowany był do uczniów gimnazjów i miał na celu zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie.
W I etapie na poziomie szkolnym w konkursie wzięło udział prawie 6,5 tys. uczniów z całej Polski. Do II etapu zakwalifikowało się 165 uczniów, w tym dwie uczennice z Żelechowa. Do finału ogólnopolskiego przeszło 21 najlepszych uczestników.
Podczas gdy Komisja Konkursowa sprawdzała prace finaliści wraz z opiekunami zwiedzili Stadion Narodowy. W przeddzień meczu Polska-Rumunia mogli się przyjrzeć ostatnim przygotowaniom.
Po południu młodzież bawiła się na kręgielni.
- Jestem bardzo zadowolona z wyniku osiągniętego przez moje uczennice – mówi opiekunka młodzieży z Żelechowa Joanna Włodarczyk. Ten sukces to zwieńczenie wysiłku, jaki dziewczęta wkładały w przygotowania do kolejnych etapów przez kilka miesięcy. Ale opłacało się. Oprócz tytułu finalisty ogólnopolskiego konkursu każda dostała bon na 200 zł do realizacji w sklepie sportowym Decathlon.(garwolin-starostwo.pl, oprac. MB) 2017-06-25 10:41:29

Julia Rodak i Weronika Tratkiewicz finalistkami ogólnopolskiego konkursu komentarze opinie

  • AbsolwentkaZLelewela - niezalogowany 2017-06-26 09:13:40

    [quote name="gdziepoczucie piekna"]a to pani włodarczyk nie umiała powiedziec uczennicom, ze nalezy ubrac się stosownie, na taki konkurs, a nie w krótkich dzinsowych spodenkach. Że Zelechów to juz koniec powiatu i województwa, to wszystim wiadomo, ale dzieci i młodzież trzeba uczyć estetyki pani profesor!!!! brak smaku - to tylko tak najprościej[/quote]No ale czego tu wymagać, to tylko sorka "Dżoana" :lol: :lol:

  • gdziepoczucie piekna - niezalogowany 2017-06-25 11:41:58

    a to pani włodarczyk nie umiała powiedziec uczennicom, ze nalezy ubrac się stosownie, na taki konkurs, a nie w krótkich dzinsowych spodenkach. Że Zelechów to juz koniec powiatu i województwa, to wszystim wiadomo, ale dzieci i młodzież trzeba uczyć estetyki pani profesor!!!! brak smaku - to tylko tak najprościej

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl