:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C pochmurno z przejaśnieniami

Już w ten weekend VIII Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej

Jutro w hali sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie nastąpi ceremonia otwarcia VIII Mistrzostw Polski Sędziów Piłki Siatkowej. Podczas dwudniowych zmagań reprezentacje wszystkich województw rozegrają kilkadziesiąt spotkań.

 

W dniach od 11 do 12 czerwca w hali sportowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie przy ul. Żwirki i Wigury 16 odbędą się VIII Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej. Ceremonia otwarcia rozgrywek sportowych na najwyższym szczeblu rozpocznie się w sobotę 11 czerwca o godzinie 10.30. Wstęp na imprezę jest wolny.

 

Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej to impreza cykliczna odbywająca się od 2009 roku, podczas której sędziowie piłki siatkowej z całej Polski rywalizują na parkietach siatkarskich o tytuł Mistrza Polski Sędziów. Poza walorami sportowymi, nadrzędnym celem turnieju jest integracja środowiska sędziowskiego oraz możliwość wymiany doświadczeń zebranych w różnych częściach Polski. Przez dwa dni zmagań reprezentacje wszystkich województw rozegrają kilkadziesiąt spotkań. VIII Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej to razem ponad 200 zawodników, w tym między innymi sędziów międzynarodowych oraz sędziów najwyższego szczebla rozgrywek w Polsce – Plus Ligi oraz Orlen Ligi. Zespół województwa mazowieckiego w ubiegłym roku uzyskał tytuł v-ce Mistrza Polski. W tym roku z pewnością będzie się starał zawalczyć o miejsce pierwsze. Sportowe emocje gwarantowane.

 

Na VIII Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej zapraszają Mazowiecko-Warszawki Związek Piłki Siatkowej oraz Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

 

(CSiK, oprac. dw) 2016-06-10 10:40:59


Już w ten weekend VIII Mistrzostwa Polski Sędziów Piłki Siatkowej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl