:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C bezchmurnie

Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem w Garwolinie

Po niezwykle udanym roku Kabaret Skeczów Męczących wraca ze zdwojoną kabaretową mocą i nowym programem „Pod prądem”. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy widz w kraju. W Garwolinie KSM wystąpi 23 marca. Ruszyła sprzedaż biletów!

 

Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nieemitowane w telewizji skecze.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. „Pod prądem” ma być też trochę pod prąd – nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które Kabaret Skeczów Męczących tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości.

– Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój 2015 roku – „Chrzciny” w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś – zapowiadają artyści.

 

{jb_greenbox}Kabaret Skeczów Męczących wystąpi 23 marca o godzina 17.30 i 20.00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.
Bilety w cenie 60zł do nabycia w sekretariacie Domu Kultury ul. Nadwodna 1, tel. 25 682 20 51 oraz online na www.csik.garwolin.pl.{/jb_greenbox}

 

(CSiK Garwolin, oprac. ur) 2017-01-12 12:48:16


Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem w Garwolinie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na eGarwolin.pl