:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Kamila Sabak w serialu TVP „Komisariat”

Zdjęcie przedstawia jedną ze scen z udziałem Kamili Sabak.

We wczorajszym odcinku serialu TVP "Komisariat" wystąpiła mieszkanka powiatu garwolińskiego Kamila Sabak. Kobieta doskonale poradziła sobie przed kamerą, grając Alicję, która w paczce od anonimowego nadawcy otrzymuje... ludzkie ucho. Jak potoczyły się dalsze losy bohaterki paradokumentu?

Kamila Sabak jest mieszkanką powiatu garwolińskiego. Na co dzień pełni funkcję dyrektora biura poselskiego posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka. To z wystąpień publicznych i udziału w licznych uroczystościach może ją znać większość czytelników portalu eGarwolin.

 

Kamila Sabak wystąpiła w odcinku pod tytułem "Van Gogh". Wciela się w nim w rolę 35-letniej Alicji Kostrzyńskiej, która otrzymuje przesyłkę od anonimowego nadawcy. W paczce, która sugeruje prezent znajduje się... ludzkie ucho. Po przesłuchaniu kobiety śledczy próbują powiązać incydent ze sprawą seryjnego mordercy. Analizują przy tym profesjonalne postępowanie sprawcy z ludzkim ciałem. Jak potoczyły się dalej losy bohaterki, granej przez mieszkankę powiatu?

Jeśli nie udało Ci się obejrzeć poniedziałkowego odcinka serialu "Komisariat", kliknij tutaj i zobacz go w Playerze VOD.

 

"Komisariat" to paradokumentalny serial zrealizowany na podstawie prawdziwych historii kryminalnych. Widzowie poznają zarówno kulisy pracy policyjnego laboratorium, jaki i życie zawodowe oraz prywatne policjantów. Źródło: TVP

 

Kto jest stalkerem?

ur

Fot. Player VOD/Komisariat

 

 

Kamila Sabak w serialu TVP „Komisariat” komentarze opinie

  • Karol - niezalogowany 2017-11-07 10:13:49

    Ładnie, tylko jakoś staro wyszła Kamila w tym filmie. Dawno jej nie widziałem, może w realu też poleciała. Kariera, kariera, kariera...

  • gość 2017-11-07 14:29:25

    czy to jakaś pociątka sabaka - wójta z górzna? jak tak, to ładnie, teraz nawet do filmu biorą z odpowiednim rodowodem politycznym, a nie z talentem aktorskim czy też szkoła filmową

  • gość 2017-11-07 14:41:28

    Yyyy....a kto to jest ta Kamila Sabak???? Naprawdę gra wieeeelkie role...

  • gość 2017-11-07 19:25:03

    Pani Kamila jest etatową asystentkąm Pana posła Grzegorza Woźniaka i często czyta na imprezach listy od swojego pryncypała. Teraz to będzie twarzom kampanii wyborczej PiS w powiecie garwolińskim. Wygrana jak w totka.

  • gość 2017-11-07 20:31:08

    Nie wiedziałem, że jest tak blisko z posłem.

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 05:26:44

    Jest synowa brata wójta Górzna

  • gość 2017-11-08 07:24:49

    To może jeszcze i w Opolu zaspiewa za rok :)

  • gość 2017-11-08 15:20:37

    Umiała się kobitka ustawić. Przy pośle Grzesiu to na pewno zrobi kariere artystyczną i polityczną. Już teraz jest zatrudniona w biurze posła a niedługo na Wiejskiej wyląduje. Co na to mąż?

  • gość 2017-11-08 20:02:24

    mąż pewnie dumny ;)

  • Gość - niezalogowany 2017-11-08 20:21:17

    Kasa się teraz liczy a nie zasady moralne :(

  • gość 2017-11-09 13:20:19

    Teraz będzie reklamować króliki ...:)

  • apanaczi - niezalogowany 2017-11-09 16:53:51

    Uczucie jest zawsze najważniejsze. W pracę zawodową też trzeba wkładać sporo serca , wczucia i uczucia

  • apanaczi - niezalogowany 2017-11-09 16:55:15

    Uczucie jest zawsze najważniejsze. W pracę zawodową też trzeba wkładać sporo serca , wczucia i uczucia

  • gość 2017-11-09 17:31:07

    Króliki jak króliki, ale bułeczki na pewno. A zaczynała karierę jako sekretarka starosty, a teraz asystentka posła. Błyskotliwa kariera.

  • Monis - niezalogowany 2017-11-09 19:51:55

    Ludzie przestańcie zazdrościć, jest ładna, zdolna a to że ma takie a nie inne stanowisko to jej sprawa, poza tym chwale ją za odwagę. Czemu ma się nie wybić jak ma możliwość. Mnie się podobało. Nie każdy ma tyle odwagi. Trochę pokory hejterzy:)

  • gość 2017-11-09 22:21:18

    No pewnie, niech wypływa na szerokie wody. Tylko żeby nie popłynęła za daleko albo nie utonęła w tych wodach. Co do urody i zdolności...

  • Gośćjdhhh - niezalogowany 2017-11-10 22:11:07

    Kaska Gr.... z Garwolina grała już w trudne sprawy Malanowski i partnerzy i nawet w Barwach szczęścia i o niej nikt nie pisze pewnie dlatego że nie zna nikogo w gaz.....

  • gość 2017-11-10 23:26:27

    Szkoda mi was.Jak wy sobie z tym wszystkim radzicie .Wszędzie widzicie podstęp.Pewnie i biedakowi zazdrościcie że jest biedakiem.Nie każdy może przecież nim być a jednak biednemu się udało.Jak on to zrobił.Na pewno ma układy .To jest wasz sposób myślenia.Nigdy bym na to nie wpadł.Jesteście wyjątkowi.Pełen szacun.

  • gość 2017-11-11 09:48:29

    dajcie już jej spokój. na pewno jest jest przykro i już więcej nie będzie ;)

  • Winnetou - niezalogowany 2017-11-11 14:05:09

    Zazdroszczę mężowi p. Kamili. Spija tylko sukcesy małżonki, choć to inni torują jej drogę do kariery. Co do błyskotliwej kariery, to trza powiedzieć że starosta Chciałowski i sekretarz Piesio nie poznali się w starostwie na jej uzdolnieniach, dopiero poseł Woźniak ....

  • gość 2017-11-11 17:34:20

    Winnetou a o jakich zdolnościach Kamili myślisz. Bo ja na przykład gustuję w puszystych.

  • Edzia - niezalogowany 2017-11-11 18:21:45

    " Sukcesy"?? Jaki to sukces? Z powiatu garwolińskiego tyle osob juz grało drobne role niektórzy jeszcze występują i jakos nikt nie robi z tego sensacji. Wystąpiła raz wzięta z ulicy w jakimś paradokumencie co nikt nie ogląda i wielkie halo. Śmieszne:):)

  • gość 2017-11-13 10:46:05

    Taka oszałamiająca kariera musi drogo kosztować..